Posty profilowe Ostatnie aktywności Posty O mnie

  • Na nowym świecie HIMERA jest już po grze o wygraną.Wiadomo który sojusz wygrał a to oznacza brak rywalizacji i nudę.Przydało by się coś poprawić żeby na kolejnym to się nie powtórzyło np.wprowadzić limit ograniczający siłę każdego sojuszu albo znacznie ograniczyć ilość graczy w sojuszu.
    Witam tu DanieL30 potrzebuje dostarczyć mi mitycznych jednostek najlepiej latających lub minotaury do walki z bandytami
    Sapcio
    Oczywiście chętnie bym dostarczył, jednak moje możliwości nie sięgają, aż tak daleko. Jednak mogę życzyć powodzenia w grze i rekrutacji tych jednostek :).
    Witam i pytam jakie jest zachowanie moderatorów w stosunku do graczy obrażających innych graczy nazwami miast (obrazliwymi)
    Witam! jak można przedłużyć ochronę miasta - czy to możliwe
    Sapcio
    Witaj :). Nie ma takiej możliwości :).
    Witam! Nigdzie nie znalazlem informacji jak mam przesylac towary pomiedzy moimi miastami bez uzycia zlotych monet...Z gory dziekuje za odp.! Pzdr.
    Sapcio
    Witaj :). Czy posiadasz Targowisko?
    elo witam , mam propozycję , odnośnie urlopu nie wiem gdzie to wklepać ,
    a rzecz ma sie tego typu , czy nie można by przedłużyc niewykorzystany urlop o jakiś okres , tak jak w realu ,
    ewentulnie jakis bonus za niewykorzystanie tego urlopu , myślę że wiele jest osób co grają na max bez urlopowania , lub w niewielkim stopniu go wykorzystuje i za to powinna być jakaś nagroda
    Dlaczego do niedawna miałem 1 na 4 sloty a teraz nagle mam 2 na 3??? O co tu chodzi????
    Sapcio
    Proszę napisać do supportu wiadomość w grze i na pewno sprawdzimy o co chodzi :).
    Możesz mi pomóc, otóż mam spełnione warunki do kolonizacji ,mam już jedno miasto i chcę drugie ale pokazuje że mam brak wolnego miejsca na miasto chociaż jest wolne
    Sapcio
    Posiadasz odpowiednią ilość punktów kultury?
    pytanie czy możemy wystartować budowę 10 poziomu która trwa 89 godzin , na 80 godzin przed czasu pokoju
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, szczęścia, miłości i zdanej sesji :)
    Dopiero teraz zauważyłem, dzięki za info :)
    Siemka to kiedy Kto to? Co to? Powinno być dzisiaj :)

    PS: Jestem pierwszy u Ciebie w Wpisach w Profilu :D
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry