yakamoz

Posty profilowe Ostatnie aktywności Posty O mnie

  • witam
    jestem zainteresowana udziałem w testowaniu Grepolis 3, grałam 14 miesięcy na polskim Epsilonie (108 miast), również około 1-2 miesiąca na beta 2.0. j. angielski znam w wystarczającym stopniu aby się swobodnie porozumiewać z innymi użytkownikami gry.
    Proszę o informacje, w jaki sposób mam zgłosić swoją kandydaturę
    pozdrawiam
    Gracz o loginie maxi1991 - pod groźbą przejęcia wioski werbuję ludzi do swojego sojuszu, po za tym m dostęp do forum sojuszu w którym nie jest - oznacza to że ma podwójne konto.
    Jak mam zgłosić bana?
    ....
    pamietaj nie odpuszcze, przeprosilem i chce otrzymac 2 szanse, czemu wy ją dostajecie za pomylke a ja nie moge ? bład gracza ma mniejsze konsekwencje jak blad admina a i zgory przepraszam za bledy nie patrze czy sa wiec jak jakies sie pojawia to z pospiechu
    ...., cala ta sytuacja mi sie nie podoba tak samo jak twoje krecenie ze nie wies o co chodzi, bardzo dobrze wiesz o co...
    a jesli powiesz mi ze w regulaminie jest punkt ktory złamalem to go pokaz bo ja takiego nie widze, jesli urazilem ciebie jako admina albo jakiegos innego to powinien o tym mi napisac albo dac ostrzezenie a nie z gory ban bez slowa za co itd moge ci udowodnic sporo, ze wykorzystujesz swoja wladze w grze i nie tylko, czekam na odpowiedz od producentow gry ciekawe czy beda chcieli dalej zatrudniac taka osobe jak ty. Prosta zasada, zniszczylas mnie w grze ja zniszcze ciebie tez tylko ze ja mam dowody a ty nie, nawet jak napisalem ze support moze mi g... zrobic to byla prawda bo sama straszylas mnie banem za multi a dobrze wiedzialas ze takiego nie moge dostac dlatego ci tak ospisalem ale coz widze ze jestes taka jak te dzieci 16-18 lat z supportu unosza sie duma i ty tez,
    zreszta sama wiesz ze ten ban jest bezpodstawny! coż przeprosilem adminów ale wiem że ty chcesz mnie zniszczyć i nic to nie da, zobaczymy co na to powiedzą producenci gry do ktorych napisalem, po prostu ci nie odpuszcze za to ze specjalnie dajesz bana za cos czego nie ma w regulaminie, mnie to nie bawi a ciebie moze cieszy bo pozbedziesz sie z gry rywala z ktorym nie mialas szansy w uczciwej walce cd...
    mam na ciebie dowody i wiem ze to ty, nie udawaj i nie rob ze mnie glupiego
    pamietaj ze wszystko da sie sprawdzic ja to zrobilem i wiem ze to ty
    tylko dalas mi za cos czego nie ma w regulaminie, zizia nie sciemniaj mi ze nie gracz na kappie w pl wersji
    Nie gram na wersji polskiej; więc Twoje podejrzenia nie są trafne; ponadto każdego bana rozpatruje dwóch administratorów, nie ma więc mowy o pomyłce w słuszności kary.
    IZA myslisz ze nie wiem ze to ty ? specjalnie dalas mi bana i o tym wiem, zaskoczylem cie ze wiem ze to ty co zizia ? mogla bys byc fair i odblokowac mi konto a nie dalas bana bo nie umiesz pokonac mnie w walce, coz honoru to ty nie masz a do niedawna mnie chronilas i bylas przyjaciolka, coz oszustka z ciebie ale napisalem do producentow gry stracisz tą posade zobaczysz, bo to co zrobilas nie ma podstaw, nie zlamalem regulaminu a dalas mi bana a to jest skandal i nie dopuszczalne zachowanie ty masz plinowac czy ludzie nie oszukuja a nie blokowac tych z ktorymi nie umiesz wygrac
    Witam jakiś czas temu utworzyłem na forum w dziale propozycje wątek dotyczący wzbogacenia targowiska o listę własnych miast w celu ułatwienia przesyłu surowców. Propozycja cieszyła się niemalże 100% poparciem. Niestety wątek wyparował. Co może by przyczyna tego zniknięcia? Lu b kogo o to pytać?
    mam pytanie od kiedy obowiazuje zakaz atakow bo wedle tego co bylo napisane w dzien pogrzebu pary prezydenckiej
    tylko ze cialo pani prezydent zostalo jeszcze nei zidentifikowane
    nichcial bym popelnic jakiejs gafy podczas gry
    wiec ataki na wioski beda zablokowane czy mamy zakaz ich ataku i w jakich terminach to bedzie

    prosze o odpisanie
    pozdrawiam
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry