Wyniki wyszukiwania

1. ellcomendante

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

Ale lipa, moj najlepszy przeciwnik oddal miasta sojuszowi i kogo ja bede lac, nikt nie wyzloci muru czy bohatera leonidasa ech
  2. ellcomendante

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

swiat tak slaby ze zapomnialem ze wgl istnieje, wiadomosci wiecej na FO niz polecen w ciagu dnia.
  3. ellcomendante

Czy ja wiem, od kilku swiatów z nimi gralem dla mnie to bylo wrocenie do domu po dobrym melanzu.
  4. ellcomendante

Wakacje mialo duzo osob nie zaprzeczysz, szarosc ja jej nie mialem, z kumplami pozostawilsimy 3 zapelnione wyspy, wioski full gotowe do walki badania porobione, nie ma co na nas marudzic :) Przechodzenie do czerwonych hmm, jak gralem z wami do nikogo nie przeszedlem ale spoko. Z Calą radą dalej...
  5. ellcomendante

A jak bylo? Schudles tak swoja droga?
  6. ellcomendante

Wbij to pokaze jak wielki jestes "Lamus" zauwazyles chyba roznice miedzy swiatami nowy a starymi? Na starych wszyscy robia dymy, tutaj jest spokojnie, ale nie oznacza ze na swiecie nic sie nie dzieje.
  7. ellcomendante

Dyskusja na temat nowego świata

Sprobuje swoich sił i poprowadze swoj sojusz do zwyciestwa
  8. ellcomendante

Jasne, na papierze przed papiezem. lustro, zwierciadło, przescieradło
  9. ellcomendante

KTOS TU NAPITOLONY
  10. ellcomendante

U mnie pracują ludzie na etacie po 3 zmiany wiec lajt.
  11. ellcomendante

Jak mi oddasz to tez ci jakies dam XD
  12. ellcomendante

Wydaje mi się ze na tym swiecie komus przejme miasteczko
  13. ellcomendante

Vari Kruger zerwal z Melle. Johny przestal zdradzac swojej kobity. Takie zmiany.
  14. ellcomendante

Witam, wbijam i biore co nie moje. JEDNOROGI I EKIPA POZDRAWIA. JAZDA Z BARACHŁEM.
  15. ellcomendante

Czas okupacji na Świecie Nysa

Hahah dokladnie, ja tez kupilem pakiet prosze o zwrot kasy, ale golda mi zostawcie.
  16. ellcomendante

Czas okupacji na Świecie Nysa

Bogus jestes hipokryta, nie udzielaj sie w jakichkolwiek kwestiach jesli sam nie posiadasz kultury gry.
  17. ellcomendante

Sytuacja na świecie Nysa

Myslisz ze w tej grze musisz byc geniuszem by cos osiagnac? Sami gramy nieczysto a Grzesiek stosuje niby uczciwa taktyke ale brudna. Nikogo nie bronie po prostu, tyle razy byl ten temat poruszany a ty i tak piszesz o jednym jakbys nie mial co do roboty.
  18. ellcomendante

Sytuacja na świecie Nysa

Bogus co ci to przeszkadza ze se zloci, przeciez jak umiesz grac to ci nie podbije miasta, a tylko punkty da zarobic ;P
  19. ellcomendante

Sytuacja na świecie Nysa

Trzeba dobrze wybrac strone, ja akurat nie czuje to nikogo dysharmonii wiec jestem otwarty na ten swiat.
  20. ellcomendante

Sytuacja na świecie Nysa

Wbijaj, moralowiec spoko sprawa.