Wyniki wyszukiwania

1. jakis ten

[Wyjaśnione] Jak sie z nimi skontaktować?

Mam pytanie, bo odwiedzam to forum pierwszy raz i z racji tego, że mam ostatnio dużo wolnego czasu, chciałbym pomóc autorowi skryptu, czy strony (jak kto woli) GREPOLIFE na przetłumaczenie tamtego tekstu na język polski, tylko nie wiem za bardzo jak sie mam z nimi skontaktować. Widziałem tam...
  2. jakis ten

[Ulepszenie] Przystosowanie apki mobilnej

Mam propozycje, by przystosować apke mobilną do opery mini, ponieważ nie wszyscy mają dostęp na komórce do takich przeglądarek jak Google chrome, Firefox, Safari czy Opera mobile(bo właśnie tylko do takich obecnie jest przystosowana wersja mobilna). Nie chcę zakładać na to oddzielnego tematu...
  3. jakis ten

[To nie błąd] Punkty walki

Zauważyłem że w informacji nad wojskiem a w agorze inna jest liczba pkt walki
  4. jakis ten

[Wyjaśnione] Rytuał:boska aura

Ponieważ nigdy nie używałem tego bonusu to mam pytanie.W opisie tego rytuału pisze: Z każdym użyciem siły boskiej ``ochrona miasta`` w tym mieście jednostki walczące w obronie swojej ojczyzny zyskują 20% szansę na powrót do żywych po wygranej walce, o ile ochrona miasta jest aktywna. Więc...
  5. jakis ten

[Ulepszenie] Powrót jednostek z misji

Ponieważ jednostki z misji wracają tylko wtedy jak się odbierze nagrodę proponuję aby jednostki z misji powracały zaraz po dotarciu na miejsce
  6. jakis ten

[To nie błąd] Raporty z norki krecika

Nie mogę opublikować na tym forum raportu z skryptu Norka Krecika bo od razu mi się wyświetla taka wiadomość: Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji Załączono za dużo plików graficznych do podpisu lub poprzedniej wiadomości. Prosimy o cofnięcie się i skorygowanie problemu. Do...
  7. jakis ten

Zamówienia u jakis ten

Ponieważ Toxi-Cator nie wchodzi na forum, tak samo jak mat4mateusz, a Elastyka ma urlop od robienia grafik, postanowiłem, że będę robił sam zamówienia. Robię banery, awatary i logo. Praca nad jednym zamówieniem może potrwać maks. 4 dni.
  8. jakis ten

[Ulepszenie] Agora

Pomyślałem że skoro w agorze jest podgląd wojsk to powinna się też znajdować informacja o bonusach i postaciach premium.
  9. jakis ten

[Nowość] Oddział obywatelski

Ponieważ nigdy nie wiadomo ilu się ma ludzi w oddziale obywatelskim do puki się go nie powoła,proponuję aby była taka informacja w gospodarstwie wiejskim.Tak by to się prezentowało:
  10. jakis ten

[Ulepszenie] Wygląd jednostek

Proponuje zmiany wyglądu jednostek z powrotem na stary.Jednostki jakoś tak wtedy wyglądały.
  11. jakis ten

[Ulepszenie] Opcje za złoto w wydarzeniach

W wielu wydarzeniach są opcje za złoto. Przykład: Grepolimpia-Za 50 sztuk złota można było przyśpieszyć rekrutacje,a w takich wydarzeniach jak:Tracki podbój,Bitwa o Troję czy Przywódca Rzymu za złoto można było uleczać żołnierzy i ich kupować.Proponuję aby w tego typu wydarzeniach nie było opcji...
  12. jakis ten

[Forum] Obrazki

Zawsze po kliknięciu na przycisk Insert Image wyskakuje coś takiego Ale gdy wchodzi się na from URL i jeśli się wkleja adres URL obrazka który nie pochodzi z grepolis to wyskakuje coś takiego Proponuję aby taka informacja się pojawiała tylko gdy adres URL obrazka nie istnieje.
  13. jakis ten

[To nie błąd] Tabela

Może mi to ktoś wyjaśnić?
  14. jakis ten

[Nowość] Ogłoszenie wewnętrzne

Moja propozycja jest taka żeby wprowadzić możliwość dodawania obrazków do ogłoszeń wewnętrznych.
  15. jakis ten

[Nowość] Czas:Wioski

Proponuję aby w wioskach przy zarządzaniu bez kapitana czas gotowości nowego żądania był podany w godzinach a nie tylko w minutach.
  16. jakis ten

Jakis ten

Jestem Kuba mam 14 lat.
  17. jakis ten

[Ulepszenie] Publikacja raportów

Za pomocą BBcode można ustalić czy raport ma publikować Wojska atakującego łup i wojska obrońcy.Proponuję aby można też było ustalić możliwość publikacji też bonusów.Wyglądało by to jakoś tak
  18. jakis ten

[Ulepszenie] Odwrót

Jak widać na poniższych obrazkach po jakimś czasie podróży jednostek nie można wycofać woja.Moja Propozycja jest taka aby wojsko można było wycofać w każdej chwili aby przez całą podróż jednostek nie znikał.
  19. jakis ten

[Nowość] Czas przybycia jednostek:Misje

Jak widać na poniższym obrazie w niektórych misjach wyspowych nie wyświetla się czas podróży i przybycia jednostek.Moja propozycja jest taka aby w takich misjach wyspowych też był pokazany czas podróży i przybycia jednostek.
  20. jakis ten

[Przekierowano do ticketów] błąd z aktywacją kapitana

Jeszcze wczoraj miałem na koncie 100 sztuk złota a teraz mam zero i okazuje się że mam kapitana na 14 dni.Ale ja w rzeczywistości nic nie robiłem ze złotem więc proszę mi to wyjaśnić:mad: