Wyniki wyszukiwania

1. [Nowość] propozycja nowego świata bez podboju

świat hiperborea - ten świat chociaż jest jednym z najdłuższą historią, nadal przyciąga graczy, w związku z tym mam propozycję na utworzenie nowego świata bez podboju, ale na trochę szybszych ustawieniach, jakich? może gracze wyjdą z propozycjami. Nie każdy musi walczyć o wątpliwe zaszczyty w...
  2. Era cudów - rozwiązanie sojuszu

poddaje pod dyskusję pomysł by w Epoce Cudów każdy sojusz uczestniczący w jego budowie był zobowiązany posiadać minimum trzech założycieli i tylko zgoda całej trójki skutkuje rozwiązaniem sojuszu. takie rozwiązanie wykluczyłoby wszelkie matactwa na tym etapie gry i uniemożliwiło grę nie fair
  3. Nocna likwidacja bos

Dzisiaj ten świat ( PSI ) zszedł na psy (nie obrażając tych poczciwych zwierząt) jakaś <ciach> by nie używać słów niecenzuralnych; zmarnował wysiłek, czas i nie rzadko pieniądze wielu, wielu ludzi. Ci co grają na Psi wiedzą że został nikczemnie rozwiązany sojusz numer jeden tego świata czyli BOS...
  4. wsparcie - dlaczego każdemu można je wysłać?

witam, rzucę pod dyskusję temat - wsparcia - a konkretnie czy właściwe jest to że każdy gracz moze wysłać dowolnemu graczowi nie będącemu w sojuszu, pakcie, w tym nawet do opuszczonych polis? w innych grach "przeglądarkowych" różnie to wygląda, z reguły można wysyłać wsparcie tylko członkom...
  5. szukam soja, oczywiście rozwojowego

szukam soja witam, jak pisałem wcześniej szukam sojuszu, ciężko jest wybrać z listy rankingowej, tym bardziej że w kilku sojuszach rekrutanci albo już nie grają w ogóle, albo zmienili "barwy". Dziwne że założyciele nie uaktualniają danych, nie wygląda to zachęcająco dla potencjalnych...
  6. [Nie można powtórzyć] kolejka budowy

nie wiem czy to błąd, czy tak jest w tej grze że gdy dodam w kolejce budowy np. świątynię poziom 7, a następnie chcę ją rozbudować do kolejnego poziomu(8)i umieszczę w kolejce budowy to nadal widzi poziom 7 i nie rozbudowuje do wyższego poziomu, ale surowce pobiera bezpowrotnie, powód ...