Wyniki wyszukiwania

1. [Naprawiony] Forum:błąd 404

błąd który od aktualizacji forum widzę: chodzi mi o to że nie ma tytułu tematu, i tylko prefiks działa, a jak kliknę w ten "temat" to jest błąd 404
  2. [Ulepszenie] Sojusz na przeglądarce mobilnej

trochę trudno wytłumaczyć - kiedyś miałem apkę do ściągnięcia ale nie używam odinstalowałem ale wiele osób pewnie na telefonie bądź innych urządzeniach tego typu wchodzi na grepolis przez internet wybiera przeglądarka mobilna,i ok jest dużo jest :) tylko mi brakuje tego miejsca "sojusz" w...
  3. [Ulepszenie] Era cudów świata cudy i akademie

No i propozycja o cudach :o uznajmy jest 1 sojusz i ma akademię zaczynają się cuda a gracze z akademii nie mają punktów by dojść do sojuszu głównego a propozycja miała by dodawać takie coś: zaczynają się cudy sojusz ma przycisk cuda połącz z... klikamy wybieramy z jakim "sojuszem chcemy mieć...
  4. [Wyjaśnione] misja wyspowa

mam pytanie jakbym chciał zrobić misję wyspową i wybieram opcje z utraconą lojalnością więc tracę lojalność w wioskach wiem, ale jak będę miał podczas bonusu utracona lojalność - wymuszoną lojalność to stracę zadowolenie w wioskach?
  5. [Ulepszenie] dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

tytuł dość długi no ale :confused: nie miałem co wymyśleć innego na tytuł a mianowicie miało by to dodawać do symulatora bonusy osłabiona obrona i osłabiony atak co by tu tłumaczyć jak ktoś nie rozumie to podam przykład gracz A przeszpiegował Gracza B ale gracz A ma misje wyspową z osłabionym...
  6. [Nowość] oddanie miasta

to moja propozycja na oddawanie miasta niżej ją dalej opisze a teraz przykład ktoś jest atakowany i się boi że atakujący użyje buntu to 2 osoba chcąca mu pomóc i ma 2+ miast może mu 1 podarować taki proces by trwał 6 godz. ale osoba która dostaje miasto musi się na to zgodzić i musi mieć taki...
  7. [To nie błąd] błąd boskich łask

miałem jako boga Hadesa a jak zmieniłem na Herę to u Hery miał 500 łask na świecie Juktas tam się to zdarzyło a mam nick w grze szymono2005 a miasto się nazywa tak: Baronowo