Wyniki wyszukiwania

1. jano022

Sytuacja na świecie Lindos

eh miły kotek jakie stare czasy i ndk też :), a później widziałem że ndk był chyb top 1 na jakimś świecie, pamiętam tylko że byliśmy SS sami na cały świat szło po 100 ataków na miasto w tym 3 kolony ukryte i się człowiek bronił w nocy
  2. jano022

rydwany śmierci pamiętam jako symmachia spartańska ich laliśmy ale wszystkich nicków nie pamiętam niestety , pytanie brzmi czy ktoś kiedyś skrzyknie graczy doświadczonych i zaczniemy jakiś świat
  3. jano022

Ja nawet nie wiem kim jest turek :) o którym tutaj się tyle naczytałem Glorian coś słyszałem , pozdrawiam graczy typu levent, leonidas, headshot, świrek, pewno już nikt nie gra , sorry ale nawet nie wiem kim jest top 1 mullard nawet jeżeli złoci to i tak szacunek bo na pewno musiał oddać dużo...
  4. jano022

od 2010 roku nie mam za wiele postów bo stare grepo i gracze już raczej nie cykają w to wpadłem na chwile zobaczyć co jest grane , ale gdzie te akcje gdzie kolon leciał kilka h i cały sojusz leciał przed i wsparcie po (synchro co do sek) , na kappie graliśmy 2 lata żeby pakę mitów zrobić panie...
  5. jano022

to już nie jest grepolis tylko złotopolis gdzie te stare czasy, jakie eventy bohaterzy itd
  6. jano022

zalogowałem się na ten światem myślę sobie jak to stare grepo nie podobne do siebie o_O
  7. jano022

Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA raczej nr 2
  8. jano022

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata ja tam czekam na stary system podboju i bonus normalny
  9. jano022

[Forum] Forumowy Team Speak

Odp: Forumowy Team Speak czat forumowy też dobra sprawa dziwne że jeszcze nie powstał
  10. jano022

[Nowość] Wojsko

Odp: Wojsko niestety na nie jestem
  11. jano022

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party walczcie dzielnie :) bawcie się , mi się nie chcę z włochami pykam :p
  12. jano022

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party no i co dzieję się coś na tym nowym świecie ?
  13. jano022

[Ulepszenie] Punkty walki w profilu

Odp: Punkty walki w profilu powiem tyle jak czytam fora Polskie i nawet Angielskie, to prześciganie się ludzi kto jest lepszy itd nie da się tego czytać ludzie zatracili chyba sens gier komputerowych , traktują jakby to było życie prywatne.... bez kitu wirtualny świat to nie real - - -...
  14. jano022

Odp: Punkty walki w profilu ranking to nie jest odzwierciedlenie umiejętności
  15. jano022

Odp: Punkty walki w profilu co to jest ? ćwiczysz ile wiosen masz ?
  16. jano022

[Sport] Jakie Sporty najbardziej lubicie?

Odp: Jakie Sporty najbardziej lubicie? z tych co w ankiecie to boks, ale wiadomo walka to jest to MMA
  17. jano022

Odp: Nowy świat każdy ma swoje opinie :) bezcenne jest zdobycie wioski graczowi online , chociaż by dlatego że lepiej radzisz sobie z anty time - - - Automatycznie połączono posty - - - a grał ktoś na grepolis BETA tym dziwnym tworze ?
  18. jano022

Odp: Nowy świat Wiadomo to jest kwestia tego jaki kto rytm życia prowadzi, chociaż bonus dziś i lata temu nigdy nie był gwarantem że wioski się nie straci , ale nigdy gratulowałem tym którzy zabierają miasta gdy ktoś śpi , bo cóż co za umiejętność
  19. jano022

Odp: Nowy świat a to jest dobre dla mnie niestety nie mogę sobie pozwolić na grę na 24/h na dobę bo mam dość odpowiedzialną pracę i spać trzeba eh.. , a bonus 1-9 wiadomo co będzie 24:59:59 kolony więc za długo być czekać , jak ktoś gra na takim świecie co opisałeś chętnie skorzystam z...
  20. jano022

Oceń awatar osoby nad Tobą

Odp: Oceń awatar osoby nad Tobą 5/5 i gwiazda się należy