Wyniki wyszukiwania

1. Kalidon Party

Odp: Kalidon Party heh widzę że sporo osób tu wpadło i to nawet kilka znajomych nicków ;) może być ciekawie, chyba zabawię tu na dłużej :D
  2. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja nie każdy tu zagląda, a tak po za tym nie nazywaj mnie jakimś tam pionkiem jak mnie nie znasz, a nie cwaniakujecie wszyscy przed komputerami, anonimowo. Żal mi was, winny zawsze się tłumaczy, miejcie chociaż trochę honoru, to jest tylko gra, ale widocznie nie dla...
  3. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja podaj najpierw rozmowy zanim zaczniesz pisać że ktoś z LW tak do was napisał a nie rzucasz słowa bez pokrycia
  4. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja to będzie bez końca i dalej nie umieją się przyznać, szkoda gadać z takimi ludźmi
  5. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja powiem wam coś, tak obserwuje ten wątek i co w nim piszecie i śmiać mi się chce, jeżeli włam na konto po raz któryś jest niczym i nic się nie stało, to proponuje zrezygnujcie z tej gry jak nie macie honoru grać uczciwie, i przyjąć z klasą tego że przeciwnik jest...
  6. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega raz w roku można sobie pozwolić ;) dziękuję wszystkim za wspólną grę, obyśmy się jeszcze gdzieś spotkali taką ekipą :)
  7. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Omega jupi :D idziemy świętować
  8. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega hehe oczywiście że żartuje, może jeszcze kilka miesięcy temu jak nie którzy coś tam grali, teraz nie ma szans :)
  9. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega UK jakby się postarało to mogłoby nam namieszać ;)
  10. Omega Rozmowy

Odp: Omega Rozmowy Dobrze że ja znalazłam się po tej dobrej stronie :p
  11. witam nando21

Odp: witam nando21 wszyscy zajęci są wojną :)
  12. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega oj ostatnio się dzieje dużo :) przynajmniej w moich okolicach trzeba się pilnować żeby nie stracić jakiejś mieściny :D a wy z Tsunami z kim walczycie? jeśli można wiedzieć :)
  13. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega a revolution team niestety spadl na 6 miejsce :(