Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Czyszczenie pamięci czy przeinstalowanie apki nic nie pomaga, dalej nie ma dźwięku powiadomien
  2. [Naprawiony] Dźwiek w apce

U mnie to samo xD
  3. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Dokladnie, nawet jak apka nie pracuje w tle, to też jest tylko info o ataku bez dźwięku, a jak sie ustawi aby był dźwięk to wali ten domyślnie ustawiony w androidzie ;-)
  4. Sytuacja na świecie Katania

Widzisz tym sie różnymi, że ja potrafię zrozumieć każdego, a wy w tym waszym zamkniętym sojuszu otoczonym ego samca nic nie potraficie ;-) wypominaj ile chcesz byle co ta czapka nie upadła za daleko, bo odkryjesz nie te karty co potrzeba
  5. Sytuacja na świecie Katania

Jakim trzeba być zakłamanym samym w sobie aby takie brednie opowiadać publicznie, jak to sie mówi co w łóżku to w życiu, widać Grepolis tak mocno weszlo Ci, że jedynie została spuscizna własnego ego, co ciekawe, sam kogoś Arturze obwiniasz, oczerniasz a sam tylko co robisz to gadasz...
  6. Sytuacja na świecie Katania

Szukam ciekawego sojuszu xD znajdzie się jakiś ciekawy ?
  7. Sytuacja na świecie Katania

XD fajnie sje bawicir widzę
  8. Sytuacja na świecie Byllis

Gram gram znaczy próbuje jak zawsze :-D
  9. Sytuacja na świecie Byllis

Mularda nikt nie pokona :D Złoto się przelewa między palcami u nóg hahaha :D
  10. Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd Gościa przy świątynie nie powinno być w przypadku pełnej ilości łask ?
  11. Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 4001.
  12. Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Witam, mam pytanie co do ostatniej aktualizacji aplikacji dla Androida, nie moge jej pobrać gdyż mam komunikat "twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersja", wiec tu pytanie, juz nie będę mógł grać na aplikacji z mojego telefonu? I co w takim razie zrobić ?
  13. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris ciekawie widać się tam u was na Barisie robi :P można się jeszcze przyłączyć do walki :D fakt że już po cudach, ale po tym co czytam to z chęcią bym się przyłączył, tylko do której strony :confused:
  14. Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie KAROLINA WŁODYKA :cool:
  15. No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! jest to strzałka przy słowie więcej pod każdym tekstem (wstępie do artykułu) na głównej GreTime's - - - Automatycznie połączono posty - - - dokładniej ta strzałka
  16. No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! Ta wiem, doczytałem się w regulaminie, chciałem jeszcze raz ją napisać, ale mi automatycznie podłączyło, także no trudno :) skorzystali inni. - - - Automatycznie połączono posty - - - Szczerze to nie mam pojęcia co to może być :D nie...
  17. No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! Jest to zwój trzymany w rękach przez siwego gościa (nie wiem jak go nazwać) na obrazku w lewym górnym rogu na głównej stronie wiki tuż nad menu :) - - - Automatycznie połączono posty - - - ponoć edycja jest równoznaczna z błędną...
  18. No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! gdzieś to widziałem ale nie wiem gdzie :/ może podpowiedź :D ? - - - Automatycznie połączono posty - - - mi to bardziej postać przypomina a nie część napisu
  19. No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! to czekam na kolejną zagadkę :D
  20. No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! Raczej tak :D wydaje mi się ze też o to chodzi. - - - Automatycznie połączono posty - - - Przycisk "Dodaj złoto" po lewej stronie ? - - - Automatycznie połączono posty - - - Ewentualnie globus z pytajnikiem z tego obrazka...