Wyniki wyszukiwania

1. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

zespsułem zabawę, cyfra go odesłał do mnie ja miałem go odesłać do komixa, komix do darka darek do browara, browar do...itd ale zanim napisał kolejną aplikację już mu odmówiono :)
  2. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Filozofii szukacie kiedyś Boguś napisał mi na priv, że gra dopóki gra go bawi, gdy przestaje bawić przestaje grać. Następuje to zazwyczaj to okolicy 30 miast lub wcześniej na wniosek suppportu ;)
  3. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

proroctwa Wielkiego Wezyra zaczynają sie spełniać :) Boguś Ty kiedy?
  4. Sytuacja na świecie Pandosia

zobaczymy
  5. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Obserwuję na privach wzmożenie dyplomatyczne Vielkiego Victora, który czai się jak szczerbaty do suchara na boty taki mały casting kto pierwszy pokaże raport z ataku vvv na boty albo boty na vvv może liczyć na naszą pomoc
  6. Sytuacja na świecie Pandosia

Liczyłem na zmęczenie materiału u Was, ale u nas nastąpiło szybciej :) oficjalnie uznaję naszą porażkę i jeszcze raz gratuluje zwycięstwa. Żeby nie trzymać świata w niskończoność będziemy kończyć.
  7. Sytuacja na świecie Pandosia

Johnaldinho na rizzini też tak mówił :)
  8. Sytuacja na świecie Pandosia

Gratulacje z wyjątkiem tego klocka cały czas kontrolowaliście sytuację. Na otarcie łez obijemy doheris jak już morgulis odpuści ten świat :)
  9. Sytuacja na świecie Pandosia

mam wrażenie, że liczba mnoga trochę na wyrost
  10. Sytuacja na świecie Pandosia

owszem oberwał za kiepską obstawę cudaka a Wasz oberwał za wpuszczonego klocka? :) dla wyjaśnienia TOP1 miał na cudaku mur25 broniony przez dwóch piechurów i 200 ogni
  11. Sytuacja na świecie Pandosia

Panie Ubek mam radę Nie wstawiaj :)
  12. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

jak śpiewają: wszystko się może zdarzyć
  13. Sytuacja na świecie Nysa

czy ja napisałem, że przegrywamy przez złomowanie?
  14. Sytuacja na świecie Nysa

wróciłem z urlopu wpadłem na forum a tu jak w brazylisjkim serialu po pół roku nieobecności i tak jesteś na bieżąco wrzucę tylko swój komentarz do dyskusji o złomowaniu/ skoro reguamin jest tak skonstruowany, że złomowanie daje dobry efekt to trudno się dziwić, że gracze hmm "sfokusowani" na...
  15. Sytuacja na świecie Pandosia

Złota kompania i Pandora dwa sojusze o prownywalnej sile i obydwa piszą do mnie w taki sposób: Pandora info..Złota Kompaniawspiera waszych wrogów wybieramy sie przemówic im do rozumu Złota: Siemanko, piszę z zapytaniem czy to prawda że ciśniecie Pandora i jeśli tak to mam propozycje, chyba...
  16. Sytuacja na świecie Nysa

najlepiej gdyby zmiany sojuszu były reglamentowane i z karencją minimum 14 dni
  17. Sytuacja na świecie Nysa

może walka nie o miasta a wyspy dominacyjne byłaby lepsza
  18. Sytuacja na świecie Nysa

Mój pierwszy świat dominacyjny dograny do końca i chyba ostatni. wydawało mi się, że już bardziej schlewić tej gry niż to miało miejsce na kilku poprzednich światach cudakowych się nie da, ale najwyraxniej mam niedostatki wyobraźni.
  19. Sytuacja na świecie Gonnos

no nie. nie wszystko. SH posypał się przez nieodpowiedzialność liderki, ja z SH odszedłem gdy jeszcze było i pociągnąłem za sobą kilku graczy do odrębnego sojuszu nie do WUDO. Propozycję ze strony zjednoczonych odrzucałem bo byliśmy na czerwono, a Zjednoczeni chcieli tylko inkorporacji, bez...
  20. Sytuacja na świecie Gonnos

Gratulacje dla Zjednoczonych. Slav konkurencji nie było odkąd zwialiście gremialnie do przeciwnika :)