Wyniki wyszukiwania

1. atawas

[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

a jest jakaś szansa na przedłużenie tego certyfikatu? mój antywirus blokuje ten skrypt tak że nie ma opcji tego ściągną w takiej formie jak teraz.
  2. atawas

[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Co się dzieje ze skryptem DIO-Tols próbując ściągnąć go ponownie pokazuje mi że strona jest niezabezpieczona i wgranie jej na komputer może grozić włamaniem na konto i do komputera. Dwa tygodnie wcześniej było wszystko OK.
  3. atawas

Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala ciekawe co na to pokrzywdzeni którzy stracili wioski Wydaje mi się że zwykłe przepraszam to trochę za mało dla kogoś kto siedzi po kilka lub kilkanaście godzin by wykorzystać ochronkę może nawet traci realne pieniądze na wirtualną wioskę,a za chwilę traci...
  4. atawas

Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa chcieliście szybkiego świata to macie:)) jest tak szybki że nikt nie zdążył wygrać a co dopiero cuda postawić;) a już go zamknęli:(
  5. atawas

Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum ja jestem na zakrosie,ale raczej rekreacyjnie muszę trochę odpocząć od gier
  6. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum ocie a ty jeszcze żyjesz łobuzie:)
  7. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum ano zamknęli:( teraz czas na mały odwyk;)
  8. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum żyje do jutra po południu:))
  9. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum A ja myślałem że tu chodzi o zabawę i jeśli poświęcam swój czas i pieniądze to mam prawo bawić się do końca prawda. Nie spinam się czy wygrałem świat czy nie,czy będę top 1 czy nie,po prostu uważam że jeżeli coś zainwestowałem w tę grę to trzeba to...
  10. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Dziękuję wszystkim graczom którzy głosowali na mnie, choć wiem że było i jest jeszcze kilku graczy którym ten tytuł należy się bardziej. Wybraliście mnie i jest to dla mnie wyróżnienie za które jeszcze raz dziękuję. Życzę wszystkim graczom zarówno...
  11. atawas

[To nie błąd] podgląd miasta

Odp: podgląd miasta dziękuję za radę już jest w porządku musiałem zrobić aktualizację przeglądarki:))
  12. atawas

[To nie błąd] podgląd miasta

mam od wczoraj problem z widokiem miasta jak zrobię w ustawieniach widok miasta to nie mogę przejść na widok wyspy jak zrobię na odwrót to nie ma widoku miasta wnerwia mnie to.
  13. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum czuczu czy na tym nowym świecie ukradli wam mikrofale że przychodzisz tutaj podgrzewać kotlety?
  14. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum można też powiedzieć dajcie mi człowieka,a znajdę na niego paragraf
  15. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum proponuję byś się przed nim ukłonił,a najlepiej uklęknął wtedy pole działania będziesz miał na wysokości swoich oczu i cmokną jaśnie oświeconego NorbiFa w jego boskie cztery litery:))
  16. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Jakie spory,czemu głupie,piszesz coś o jakiejś zupie więc odpowiem ci kolego że ta zupa nie dla każdego nie pozwolę by w mym rosole rozrabiały jakieś mole:))
  17. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum musi to się człowiek umrzeć reszta jest sprawą otwartą. nie noszę korony w realu nie muszę jej mieć w wirtualnym świecie.
  18. atawas

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum taka rozumiem wirtualna pojawia się i znika z twojego nicka:))
  19. atawas

[Ulepszenie] Filtrowanie Wiadomości

Odp: Filtrowanie Wiadomości jestem za sam mam problemy z odnajdywaniem niektórych wiadomości:))