Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Ialissos

Kolego sympatyczny, czemu Cię śmieszy jak ktoś tłumaczy że nie gra na serio? ja wpadłem tutaj popatrzeć sobie, nie podbijam, nie gram aktywnie, po proetu żeby poklikać ze znajomymi p.s. mam gorąco i mam złoto, ale nie narzekam, aczkolwiek nie gram na serio, w porównaniu do innych światów czy to...
  2. Sytuacja na świecie Ialissos

przecież ty na kazdym swiecie szaraki robisz bo z presją nie dajesz rady:D
  3. Sytuacja na świecie Dyme

w tym wieku można pić?:P wróć z urlopu to szybko kaca będziesz miała
  4. Sytuacja na świecie Dyme

Ty okazałeś się za słaby, nawet na moralowca
  5. Sytuacja na świecie Dyme

jaki złotnik? złoto było moje i to całe 200szt, więc ciężko kogoś nazywać złotnikiem jak wydaje 200 szt złota:D akcja? to chyba nie wiesz jak wygląda akcja... a no tak, z 4 miastami ciężko zrobić akcję:) chłopcze gdybym miał morale 100 na tobie, dawno zakończyłbyś przygodę na tym świecie... w...
  6. Sytuacja na świecie Dyme

słup który udaje że umie grać? wejdzie na konto raz na 3 dni, gdzie ma obstawione wioski połową soja, bo przecież nie ma z czego sam się zabunkrować, hmm no klasa Wercia wstaw Ty kolona, pobawmy sie w odbijanie, bo przecież o to w tej grze chodzi... a nie, przecież aktywnym nie dasz rady
  7. Sytuacja na świecie Dyme

napisał ziomuś który ma 4 miasta bo nie umie nic podbić
  8. Sytuacja na świecie Dyme

nie rozumiem po co się na forum pytasz wodę o to co zrobił gretsky, zamiast spytać się samego zainteresowanego:) moze chciałeś komuś dopiec, dokopać, ale sytuacji na świecie dalej to nie zmieniło
  9. Sytuacja na świecie Dyme

czyli jak gram? bo nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź
  10. Sytuacja na świecie Dyme

przydupasa to sobie znajdź i wychowaj pionku sam doświadczyłem tzw sprawdzania portów wg Ciebie, choć zawsze myślałem że mitami się sprawdza zapodałeś sobie zmysły i latałeś po całym świecie z 10 ogniami
  11. Sytuacja na świecie Dyme

sam latasz po 10 ogni gdzie się da, a teraz nie wiem czy udajesz ofiarę czy jak?
  12. Sytuacja na świecie Dyme

te 90% to przesada...
  13. Sytuacja na świecie Dyme

nie wiedziałem że teraz strategia opiera się na budowaniu miast a nie ich podbijaniu
  14. Sytuacja na świecie Dyme

Nie no, kółko poetyckie nam się tu zrobiło
  15. Sytuacja na świecie Dyme

widzę, że nie tylko u nas jest komedia z tymi paktami, każdy z każdym ale za plecami innego, no komedia to w sumie słabo powiedziane to jest po prostu patola na tym świecie a najlepsze jest to, że najwięksi kozacy i krzykacze, porobili już szaraki
  16. Sytuacja na świecie Dyme

nie wiem czy to nie była ironia akurat
  17. Sytuacja na świecie Dyme

18. Sytuacja na świecie Dyme

a kolega to jakaś gwiazdeczka grepo że mają wszyscy na ciebie lecieć, czy co?
  19. Sytuacja na świecie Dyme

tu muszę przyznać ci rację... tam skomplikowanych paktów i ponów to nie wiedziałem jeszcze na żadnym świecie
  20. Sytuacja na świecie Byllis

o Laxi sami wspomnieliście, nikt tu nie poruszył tego tematu:) i jak widać póki co nie płaczę, ale w przyszłości kto wie, może zacznę płakać za byłymi kolegami:)