Wyniki wyszukiwania

1. Top15

Odp: Re: Odp: Top15 Sojusz Rangersi załozyłem ja ze znajomym wszystko szło na początku fajnie ale wszystko się rypło gdy do sojuszu dołaczył pewien gracz ze swoimi graczami . Wszystko się układało dobrze do czasu kiedy on dostał założyciela wtedy zaczął kopać dołki . Zaczeło się od tego że...
  2. [Powielone zgłoszenie] Długie ładowanie gry

Odp: Długie ładowanie gry musi to administracja naprawić bo gracze się buntuja a potem i tak z waszej strony nie bedzie rekompensaty za to
  3. [Powielone zgłoszenie] Długie ładowanie gry

Witam mam problem może nie tylko ja ale czasami grepolis długo mi sie ładuje bedąc już w grze . Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane bo wszystko inne strony www lub apki działają normalnie
  4. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Po co takie zwarcie robić
  5. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja a co byście chcieli fuzje zrobić z tą piracka watahą czy co . Ma ktos znajomego w tej pirackiej wataszce
  6. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja A powiedzcie czy ta osoba zdradza ten sojusz czy to są tylko moje wymysły . - - - Automatycznie połączono posty - - - a jakie są słabe strony tego sojuszu i na których wyspach bo gram od Alfy i może bym sie wkrecił do gry
  7. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja A wiecie kto jest tym szpiegiem - - - Automatycznie połączono posty - - - Z tego nagrania wnioskuje dwie rzeczy : 1) Ta osoba zdradza sojusz 2 ) Zbytnio się przechwala
  8. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Wyjaśni ta cała aferę - - - Automatycznie połączono posty - - - Słyszałem ze szukają szpiega i nie mogą znaleźć
  9. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Cześć nwm co się dzieją za cyrki z ta piracka wataha opowie mi ktoś bo gram na innym świecie i usłyszałem od kolegi
  10. [Wyjaśnione] Pierwszy Ban

Witam czy za pierwszy ban jest ochrona przed atakami ?
  11. [Wyjaśnione] konto

Witam jak usunę konto z danego świata i ktoś mi chce przekazać konto na tym świecie to wtedy działa ale za pomocą supportu oczywiście
  12. [Wyjaśnione] Czy można ?

Witam przychodzę z pytaniem czy można by było zaaktualizować główną strone grepolis bo aktualizacja na 2.73 była 29 a dziś 31 , a także wprowadzić rozejm czyli zero ataków w dniu 1 listopada aż do 8 rano w kolejnym dniu czyli 2 listopada Z góry dziekuje
  13. [Naprawiony] wersja mobilna błędy

Odp: wersja mobilna błędy Po co ta apka wiesza sie non stop. Mam telefon Samsung galaxy Trend plus i super szybki internet robiłem restart telefonu , czysciłem cache itd i tak samo sie zacina. Ządam aby aplikacja Grepolis była tak jak kiedyś bo non stop ulepszanie tylko ją pogorsza
  14. [To nie błąd] Bład z poziomem w rankingu a informacja o graczą

Witam znalazłem bład którzy dotyczy punktów z miasta w rankingu otóz mam miasto 1000 pkt a w informacji dla gracza pokazuje obok nicku ze mam 499 pkt natomiast u góry pokazuje ze mam 1000 i wogóle te punkty sie nie zgadzaja . Przez to nie moge wysłac massa
  15. Travian

Odp: Travian szukam gracza doswiadczonego do gry w traviana
  16. [Nowość] Zmiana nicku w grze na początku gry

Witam proponuje wprowadzić do gry możliwość zmiany nicku na początku gry. Zasada polega na tym że nick możemy zmienić dopóki nie podbijemy lub założymy 2 miasto . Aby zmienić nick trzeba zapłacić 50 złotych monet . Zmiana nicku może się odbyć tylko raz od początku gry .
  17. [Wyjaśnione] Czy to niezgodny ban ?

Witam mam pytanie dotyczące bana otóż załóżmy gracz który oddaje konto napisał do supportu ze chciałby oddać innemu graczowi grającemu na tym samym świecie konto przez emaila i ta osoba która ma dostać to konto dostaje bana za to że zostało mu przekazane konto bez zgody supportu skoro nie...
  18. Dyskusja na temat nowego świata

Kiedy będzie otwarty nowy świat Cześć mam pytanko kiedy będzie otwarty nowy świat bo na Troi dużo osób nowych dochodzi gdzie rozgrywka tego świata trwa ponad dwa tygodnie proszę o podanie tak w przybliżeniu dzień
  19. [Nie można powtórzyć] wersja mobilna

Odp: wersja mobilna ja mam taki bład ze mi się gra wiesza pochodzi chwile czasu tak 2 minuty i muszę resetować gre
  20. [Wyjaśnione] Sandbox 3

Witam mam takie pytanie czy na becie na nowym świecie Sandbox 3 bedzie 5 miast tak jak w 2 ?