Wyniki wyszukiwania

1. Kapitan Sparrow 10

Sytuacja na świecie Eubea

1. Na Eubea miałem ważniejsze sprawy niż grę - niestety w Realu. Rodzina ponad wszystko ;) 2. Na Eubea to nie był mój sojusz. Owszem miałem oczko ale o niczym nie decydowałem 3. Jeżeli ktoś był czyimś narzędziem to yavus moim kiedy to grałem mu na nosie dyplomatycznie np sojuszem nieustepliwii...
  2. Kapitan Sparrow 10

Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

Witam, jak wiemy była i jest dalej ostatnio ankieta dotycząca podniesienia prędkości nowego świata na 4. Niestety głosy rozłożyły się po połowie, bo pewnie dla części osób, jest to za dużo. Ale dlaczego nie zrobić by prędkości 3 ? Proszę o wypowiedzi... ;)
  3. Kapitan Sparrow 10

[Wyjaśnione] Koniec Eventu- odbiór nagród

Czy event demeter 2017 kończy się równiutko 10.02.17 o 00:00 i później nie ma już możliwości zrobienia nagrody z posiadanych składników ? Czy ta możliwosc jest tak jak było kiedyś z jakimś eventem ze po koncu eventu mozna bylo odbierac nagrody?
  4. Kapitan Sparrow 10

[To nie błąd] Denerwujący błąd

Świat Helorus , gracze donia02 i lurek989 spadli z urlopu ( skończyły im sie dni urlopu , gracze nie wrócili ) . Można ich normalnie atakować , ale czaru jakiegokolwiek sie nie da rzucić na nich bo pisze ze gracz na urlopie . Bardzo uciążliwy i denerwujący błąd ...
  5. Kapitan Sparrow 10

[Wyjaśnione] Jazon a plądrowanie świątyni

Jak wiemy z Jazonem na 1 lvl można zrabować 22 % łupów . Czy ten bohater ma wpływ na badanie plądrowanie świątyni ? Czyli jeżeli puszcze manty z dołączonym Jazonem to zrabuje 22 % łask więcej czy nie ?