Wyniki wyszukiwania

1. [Nie można powtórzyć] Błędy z raportami

W zadnym zestawieniu raportów nie można przejsc np na piątą strone czy np na którąs kolejną
  2. [Wyjaśnione] Powrót z urlopu

Dziwnym trafem niektórzy gracze w pierwszych chwilach po urlopie zostaja zaatakowani Z reguły wszystkie ich miasta Jak to sie dzieje?
  3. [To nie błąd] Brak dzisiaj sygnału dzwiękowego o atakach

Przynajmniej dwa razy dzisiaj nie właczył sie sygnał dzwiekowy Kto mi zwróci surki za stracony off który mogłam wycofac
  4. [To nie błąd] Błąd Kapitana

Uruchomiłam dzisiaj rano Kapitana za 100 szt złota Po paru godzinach Za kazdym razem jak chce zbierac surowce z wiosek w innym miescie to musze od nowa klikac w ikonkę obok ekwipunku
  5. [Ulepszenie] Stworzenie archiwum raportów

Stworzenie archiwum raportów umozliwiłoby analizę oraz wybór strategii Teraz jest tylko 5 stron raportów reszta znika Przy dużej liczbie ataków po kilku dniach stare ataki znikają nic nie da się zobaczyć
  6. [To nie błąd] Zablokowana transakcja na targowisku

Zablokowana transakcja na targowisku Jedna transakcja z czasem 0:00:00 wisi nadal u mnie Inne przechodzą normalnie Co się stało?
  7. [Wyjaśnione] Zablokowana transakcja na targowisku

Zablokowana transakcja na targowisku Jedna transakcja z czasem 0:00:00 wisi nadal u mnie Inne przechodzą normalnie Co się stało?
  8. [Wyjaśnione] Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Dotyczy to czasu wazności np Kapitana Brak dostępu do gry oznacza że nie można z niego korzystać Nie będzie można przygotować się do zbliżającego się np ataku przepełniającego się magazynu Nie będzie też możliwości żądania surowcow