Wyniki wyszukiwania

1. Sisi

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dziękuję wszystkim za wspólną grę i powodzenia na innych światach życzę :)
  2. Sisi

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Oj yavus, Twoja awersja do mnie Cię zaślepia. Ponad 60% głosów jest w tej propozycji za - zerknij na wyniki ankiety.
  3. Sisi

Znowu atak na mnie, a nie na propozycję? Po co to tu? I znów słowa przeciwko słowom. Przegraliśmy to potwierdzam. Czy się ktoś rozbijał - nie pamiętam. Całkiem możliwe - nie odpowiadam za graczy. Zresztą takich widywałam w niejednym sojuszu - w swoich też i zawsze to krytykowałam. I mogło to...
  4. Sisi

Hm... nie przedstawiasz naszego planu. Był nieco inny, Rozbijanie nastąpiło przy końcówce i byliście w tym lepsi. A my od początku świata przygotowywaliśmy się do Dominacji, co chyba widać na mapce. Punkty zdobyte za Wasze ataki, przeznaczaliśmy nie na podbijanie Was, a na stawianie palików -...
  5. Sisi

2,5 dnia zostało do końca świata i wejście w czas pokoju. Czy dobrze rozegraliśmy świat? Myślę, że dobrze, ale może CTG nas jeszcze czymś zaskoczy? Czuwamy, pilnujemy i robimy to co trzeba, tak jak od początku świata. Wielu się to nie podobało i odeszli, inaczej planowali wygrać świat. Ale...
  6. Sisi

W mojej odpowiedzi nawiązywałam do tego punktu, a nie do "wygraliśmy", ale spoko. W tym temacie nie chodzi o to co kiedy i jak, chodzi o to, żeby było sprawiedliwie dla wszystkich. Dziś wieczorem tak się zastanawiałam, dlaczego tak boli niektórych ludzi banowanie za masowe (specjalnie...
  7. Sisi

Black Fish Po pierwsze nie na Lapitosie wygrał sojuszu Nie zaśniesz jeśli dobrze pamiętam do którego doszliście przed Dominacją. Po drugie - ja grałam troszkę na początku Ramnusa, broniąc innych, bo takie było zamierzenie mojego wejścia na świat. Gdy osiągnęliście przewagę, logowałam się...
  8. Sisi

To wiem, ale też dostaje się je za urodziny - co 1,3,5,7 lat zdaje się i wtedy sporo ich wchodzi. Ja już nie mam co liczyć, bo za stare konto mam :) O kupowaniu ich w pakietach za złotówki to już nie wspomnę... Ale mi głównie chodzi o wprowadzenie zakazu złomowania na masową skalę.
  9. Sisi

Alfuś, ale to są jednostkowe przypadki, no nie wpadajmy w histerię, że tak będzie każdy robić. A zmiana regulaminu spowoduje, że przestanie rozbijanie być nagminne.
  10. Sisi

Nie zgodzę się z Tobą. Sytuacja 1 Support może tu jednoznacznie określić. Przecież rozbijając wysyła się deffa, a atakując kogoś tylko offa. Różnicę widać jak na dłoni. Ale jak już mówisz, o tym to sobie tak pomyślałam, żeby ban był z opóźnieniem dawany - ostrzeżenie i np. karencja, że do...
  11. Sisi

No nie bardzo. Grepo to gra strategiczna jakby nie patrzeć i czasami zmienia się sojuszników i podpisuje pakty w przeciwnikami.
  12. Sisi

Do obejścia. Dwa zaprzyjaźnione sojusze zaznaczają się na czerwono i tak sobie punkty nabijają. Nie ma złotego środka - tylko zmiana regulaminu może pomóc.
  13. Sisi

Alpha masz tu mapkę zrobioną przez RabbiTekk1337: Tak, tak - zdecydowanie system wybiera wyspy losowo (a nie środek świata) i zdecydowanie ilość smerfnych miast w tym obszarze, to tylko szczęście Smerfów i zero strategii przez cały serwer.
  14. Sisi

Na nowym systemie nie ma podboju, więc taka kara nie jest karą. Jestem deffowcem, nie mam ogni, nie mam offów - to też nie kara dla mnie. Chcesz wprowadzić, zakaz wspierania osób wychodzących? Piękna rzecz - wywalam sobie kogoś z sojuszu i rozbieram, bo ten może się tylko sam bronić. Fajny...
  15. Sisi

Na wychodzącym graczu ludzie się rozbijają, nie tylko on atakuje, więc tu nie bardzo ten pomysł pasuje.
  16. Sisi

Nie da się utrudnić, bo już obgadaliśmy wiele opcji i wiemy, że możemy obejść praktycznie każdą z nich. Bany śliska - pewnie tak. A jak masz pół sojuszu, co atakuje masowo i bez ogni, to on i tak nie przetrwa miesiąca, więc o czym Ty piszesz? Wszyscy jesteśmy świadomi, że jest to do bani, ale...
  17. Sisi

Nadal nie widzę lepszego rozwiązania ukrócenia rozbijania niż zakazanie to w regulaminie i nakładanie kar za takie coś. Jesteśmy bardzo kreatywnym narodem, znajdziemy wszędzie luki, więc jak na razie żadne rozwiązanie nie jest dobre. Jeszcze jakieś pomysły?
  18. Sisi

yavus to propozycja dotycząca konkretnego działania na grepo na wszystkich światach, to po co Ci te wzmianki personalne? Nie umiesz bez złośliwości podyskutować? W sumie zwisa mi to, ale musiałam napisać. Alpha no i o to chodzi, przy takim nowym punkcie w regulaminie pokazalibyśmy w jaki...
  19. Sisi

Przeanalizowałam Wasze wpisy oraz wielu znajomych z gry. Obojętnie jakie rozwiązanie by przyjęło Inno w kwestii rozbijania to damy radę je obejść. Dlatego uważam, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest ogłoszenie, że na światach, które dopiero się rozpoczną rozbijanie będzie zakazane. Myślałam...
  20. Sisi

Siła wyższa, albo tak zrobię albo przegram na starcie - niestety jest to jest działanie zgodne z zasadami gry, więc legalne. Ale spokojnie u mnie deffa na murku nie ma, no chyba, że jakiś szczątkowy. Twoja propozycja mi się podoba. Jest to fajne rozwiązanie, aczkolwiek i to do obejścia, bo...