Wyniki wyszukiwania

1. alphahydranoid

Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ludzie są przereklamowani.
  2. alphahydranoid

[Ulepszenie] Zwiększenie limitu misji wyspowych dziennych

Wiadomo, że nic nie zrobią xD Dlatego trzeba inno pokazać jeden wielki środkowy tort i znaleźć lepszą gierke.
  3. alphahydranoid

Swiadome wykorzystanie błędu w grze

No super, dzięki, że przez Ciebie muszę teraz zmieniać definicję słowa miszcz grepo.
  4. alphahydranoid

Sytuacja na świecie Olint

Coś ostatnio wielkiego wodza brakuje :oops:
  5. alphahydranoid

Alfa wiele razy walczył z absurdami serwowanymi przez support. Sam. Komjuniti wtedy miało wszystko gdzieś i nie pomogło. Tak więc jak komjunity słoniowi, tak słoń komjuniti. Z przyjemnością sobie popatrzę jak walczycie z wiatrakami xD
  6. alphahydranoid

S.G-1 Prawdziwy miszcz grepo potrafi z jednego miasta wysłać 400 ataków :kappa: :cool:
  7. alphahydranoid

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jego Słoniowatość*
  8. alphahydranoid

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Szkoda złota na taki świat.
  9. alphahydranoid

Rozmawiamy tu o realnych rozwiązaniach xD
  10. alphahydranoid

No właśnie nie wiem z czym
  11. alphahydranoid

Malina malina, z czymś mi się to kojarzy, ale nie wiem z czym.
  12. alphahydranoid

Zmiana języka na serwerze beta

W gwoli ścisłości. Na szczęście jest po angielsku*. Niemiecki to znam gorzej niż rosyjski xD
  13. alphahydranoid

Bunt stlumiony w zarodku

Czekajcie, bo mi kilka razy się tak działo, że wyskakiwał komunikat, a kolona się cofnąć nie dało, na nowym systemie. Czyli zeby móc cofnąć trzeba co? Wysłać atak zwykły czy z buntem?
  14. alphahydranoid

[Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

Ja nie wiem czy wy lubicie taką muzykę jak ja, czyli porządny metal. Metalowe zespoły mają najbardziej wzruszające kawałki.
  15. alphahydranoid

Co do całkowitego zniesienia limitu, to akurat moim zdaniem odpada, bo niektórzy ludzie by zbierali po 0940394 aktywnych misji i czort wie jakby to gra zniosła, no ale dla zasady dodałem do ankiety.
  16. alphahydranoid

Witam, w grze, z niewiadomych przyczyn istnieje limit możliwych aktywnych misji dziennych. Wynosi on 3(a co ciekawsze kiedyś wynosił 4) Jest to bardzo mały limit, szczególnie na początku gry, gdzie misje pojawiają się co kilka godzin. Dorzucając do tego bardzo mały rozmiar ekwipunku(10 dla nie...
  17. alphahydranoid

Limit Aktywnych Misji

W sumie dobry pomysł, na propozycję, zrobie potem.
  18. alphahydranoid

O Panie(Czy raczej w tym wypadu Pani XD), to to kupe czasu temu. To ja wtedy nawet pieluch nie nosiłem.
  19. alphahydranoid

Kiedy to w ogóle było xd? 5 lat temu, czy jak się opalałem(w cieniu palm oczywiście) na Bahamach?
  20. alphahydranoid

Czekaj czekaj? To wybory były na radnych? Motłoch decydował? E, to żadna mi to elita. Dobrze, że się za w czasu uratowałem, dzięki ziomuś! No i pamiętaj, król złomu jest tylko jeden!