Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie Szczerze nie, nie sprawdzaliśmy innych komnat chwał na innych światach, po co mieliśmy to robić skoro na nasze pytania dotyczące korony SUPPORT dawał odpowiedź że tylko 1 (słownie jeden sojusz może zdobyć korone, reszta będzie tylko w komnacie chwały). Szkoda że to Wy...
  2. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie Wielu z nas zrobiło sobie wolne na wakacje... Potem mielismy wrócić i coś pogierczyć. Niestety jeżeli błąd nie zostanie naprawiony to raczej kiepsko to widzę:mad: Mam nadzieje, że technicy naprawią błąd i korona bedzie należeć tylko i wyłącznie do zwycięzców :)
  3. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium To może ja zacznę:cool: cóż świata koniec z tego co widzę. Na wschodniej stronie świata jest więcej szarych kropek niż czerwonych po BG. Lxf popadło w stagnację i nie atakuje, tylko rozbija wojsko nieaktywnych lub odchodzących i w sumie My robimy podobnie...
  4. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Dziękuję wszystkim za grę jeszcze raz! Stało się Sigma Bross wybudowała dzis 7 cud na świecie. Dziękuję przeciwnikom za walkę i za klika nieprzespanych nocy (zawsze to jakies emocje:cool:) ale najbardziej chciałbym podziękować całemu sojuszowi i radzie, nie tyle...
  5. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium zawsze można skasować posta i pod to walnąć;) :) Co by nie było spamu, wklejam obecny stan cudaków:) Sigma Bross: Latarnia 10 lvl Grobowiec 10 lvl Piramida 10 lvl Posąg 10 lvl Ogrody 10 lvl Kolos 9 lvl nikt inny nie buduje Świątynia 9 lvl nikt...
  6. Sigma Party

Odp: Sigma Party Artur - Kleo zawsze grał na swoim koncie. Po świecie gythium (koniec za 2-3 dni) odchodzi na grepolisową emeryture i niestety już się go nie spotka na żadnym świecie:(:( Co do wojaków to dodałbym jeszcze takie nicki jak Erhamion, harnasm, exdeus, osfaldo i kilku innych:)
  7. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium pl123456, Wy świat Sigma wygraliście zasłużenie moim zdaniem o czym zresztą pisałem na forum sigmy. Byliście lepiej przygotowani, mieliście rozbudowane placówki, osłonięte tyły i przygotowane wyspy itd. Po porażce wprowadziliśmy udoskonalenia do naszej taktyki w...
  8. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Także dziękuję za grę i sojusznikom i wrogom. Mnie też nie satysfakcjonuje taka wygrana w 100%, chociaż 4 cuda byśmy na 100% wybudowali ale nie w tym rzecz. U nas parcia na koronę nie było (przykład, oddawanie miejsc w sojuszy przez rade i innych dla wybitnie...
  9. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium I to są te Twoje dowody? Domysły i pomówienia? Nam tez się nie spodobało takie zakończenie EC, ale my w tym swojej winy nie widzimy i nie wiemy kto to zrobił, chociaż mamy swoje domysły dotyczące tej sytuacji... Co do decyzji supportu to oni zdecydowali o banie...
  10. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Patrzyłeś kiedyś na mape Gythium? Jestesmy w samym środku otoczeni przez 4 sojusze... I wy piszecie że mieliście za daleko zakcjami off? Kiedyś w okresie "świetności" mieliście 4 pełne sojusze ludzi w lxf i żadnych wrogów oprócz nas i graniczących ze wschodu...
  11. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium No i tu jest wasz problem że szukacie problemów tam gdzie ich nie ma. Co do sojuszy i powyższego cytatu, to nie będę tutaj z wami polemizował bo jest 2 na 1, ale chciałbym zauważyć że to wasze nieudolne rządy przyczyniły się do obecnego stanu waszego "sojuszu"...
  12. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium No jak wasz sojusz miał radę złożoną z takich osób jak ty to nie dziwie się że przegrał:) Jarowarman ma fajny cytat na swoim profilu, moze Cie zaciekawi:) "Lepsze stado baranów dowodzone przez lwa, niż stado lwów dowodzone przez barana..." :D
  13. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Wybacz czytałem w pośpiechu i odniosłem ten post do naszego sojuszu:( jestem w SB i nie wiem co mogłoby się u nas zmienić w liście? My mamy 65 graczy plus kolegów z Victory i KM i nikt więcej do nas nie dochodzi i nie dojdzie z tego co wiem. A co do reszty się...
  14. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Mozna prosić te dowody, fakty i reszte? Czy tylko na domysłach będziecie budować swoją przegrana? Nudne aż zaczyna się to robic, kiedy ludzie szukają na siłę czegoś czego nie ma... Pozwole sobie zacytować kolege z sojuszu "Przegrany zawsze będzie szukał...
  15. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Ja tam powtarzam, ze nie jest to nasza sprawka. My swoje podejrzenia mamy co do całej sytuacji, ale nie ma sensu pisać i strzępić języka bezsensu:rolleyes: Kiepi pisał chyba maascie swoje przemyślenia. A co do ekip to trafiłeś na lepszą ekipe od swoich...
  16. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium I bardzo dobrze;) Dzisiaj kilku graczy z BG zrobiło reset, zwalając winę nie na swoją nieudolność i nie przygotowanie podczas cudów, a na nasze "ingerencje" i "układy" z supportem. Surowce i łaski też pewnie od nich dostawaliśmy... Szkoda, że do porażki nie...
  17. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Czym Was sprowokowaliśmy, bo nie za bardzo wiemy... Tłumaczycie swoją nieudolność czymś? Co do wyzywania graczy, to zapewne na naszego gracza został narzucony ban za wyzwisko, także kare podniósł więc nie wiem w czym problem... Z tego co wiem od was też kilka...
  18. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Ohjejku jejku tak mi pojechałeś;/ chyba pójde zrestartować konto:( dziecinada. Jak mogliśmy wpłynąć na regulamin? To serwer samoistnie włącza ere cudów a nie jakiś admin manulanie sobie klika kiedy chce... Zastanów się chłopaku, a potem pisz. <ciach> Kolejne...
  19. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Jestem jednym z 10 polskich miliarderów i kupiłem całe inno games:p cuda startują wtedy kiedy ja chce plus dokładam sobie bonusy do ataku i + 1000% surowców i łask:) tak to specjalny bład mający na celu pogrążenie was i umożliwienie wam snucia i wymyślania...
  20. Sytuacja na świecie Gythium

Odp: Sytuacja na świecie Gythium Bardzo dobrze:) narazie prowadzimy, ale droga jeszcze długa:(