Wyniki wyszukiwania

1. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

hihi, dzien dobry wieczor wszystkim :) Ktoś mnie jeszcze pamieta? :rolleyes: P.s co to za ciach nowe forum?
  2. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Danke, czyli nie ma sensu się pakować na coś nowego :) Także ten tego... Spadam sobie, do kiedyś :):):):):)
  3. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Hejoo :) Zmieniło się coś w tej śmiesznej grze?:)
  4. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Dobry wieczór, czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie? :)
  5. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Akurat do Ciebie w szczególności nie było to kierowane chłopczyku :) Mozesz już kicac do norki :):)
  6. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Dzień dobry :)
  7. k-nightmare

Akatsuki

Odp: Akatsuki Nawet na maskotkę trzeba mieć choć trochę inteligencji :D I nie myl pojęcia "beka" z "lubie", bo akurat z tego co mi parę osób mówiło to niezbyt Ciebie Patryczku lubi ;)
  8. k-nightmare

Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Nie wiem, nie znam się :p
  9. k-nightmare

Akatsuki

Odp: Akatsuki Zaproszenia... Z tego co pamiętam było tak głośno o tym, Patryczek spamował o sojku wszędzie gdzie się da, a nagle zniknął. Patryku, zostałeś legendą tego forum. Oczywiście w złym sensie, bo dużo osób ciśnie z Ciebie ostrą beke :D
  10. k-nightmare

Akatsuki

Odp: Akatsuki Skąd miałem wiedzieć grając jeżeli twojego sojka nie było?
  11. k-nightmare

Akatsuki

Odp: Akatsuki A twój sojusz który w ogóle nie wystartował to gdzie jest?:)
  12. k-nightmare

World of Tanks - Temat zbiorczy.

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Źle dobrałem słowa, chodzi mi o to, że samemu jest ciężko ogarnąć w tym trybie. Ja grając od razu po łatce 9.9 wybrałem Batmana (Bat.Chat.) po czym zostałem zjedzony przez leoparda który z respił się obok mnie, bo nie zdążyłem przeładować magazynku...
  13. k-nightmare

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Mogłem i nie rozumiałem przez twoje braki umiejętności pisania :) Gdzie Cię chłopaczku obraziłem?:))) No to idź na dwór wywietrzyć mózg... Nic nie znaczynam, jeżeli byś trochę pomyślał i czytał ze zrozumieniem to tego dialogu by nie było- ot cały Ty...
  14. k-nightmare

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Ja jestem spokojny o moje nerwy się nie martw, bo na pewno nie będę ich tracił na osobę twojego pokroju. :) Nie będę komentował :) Nie każdy. Poczytać o czym?:) Sama gra ma mało do historii i wiele czołgów nie jest utrzymana w takim stanie jak była...
  15. k-nightmare

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Ja pierdziele, mam dość twoich postów których w ogóle nie przemyślisz tylko strzelasz chyba tylko dla zasady "post dla statystyk". Przeczytaj co pienta napisał. W wot są NIEMCY, a gra jest skupiona w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej, a wtedy...
  16. k-nightmare

Forumowy Sceptyk - głosowanie

Odp: Forumowy Sceptyk - głosowanie pro-berg Adam to Adam nie ma co...
  17. k-nightmare

Wielki Mówca - głosowanie

Odp: Wielki Mówca - głosowanie Sisi
  18. k-nightmare

Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie DonBeker
  19. k-nightmare

Mistrz Propozycji - głosowanie

Odp: Mistrz Propozycji - głosowanie -Achilles--
  20. k-nightmare

Forumowa Maskotka - głosowanie

Odp: Forumowa Maskotka - głosowanie maja2013