Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] Forum

Istnieje jedno forum ogólno światowe? Jakiś blog grepolisowy czy cos tam? Takie gdzie można spotkać wpis od Polskiego do tego z Etiopi(niewiem po jakiemu tam gadają:))
  2. [Wyjaśnione] Wale Tynki.

O co chodzi z ta Tessalonika?:)
  3. [To nie błąd] Kopiowanie,wklejanie.

Wiec tak nic mi sie nie kopiuje na grepolis. Chce opublikowac raport klikam opublikuj kopiuje link,nastepnie na forum klikam wklej i niema nic. Napisze cos sobie w notatniku-zaznacze teks kopiuje wklejam i tez nic. A skopiuje cos np z YT i normanie wklejam na grepo. Gram na Pella,Kalidon i...
  4. [Naprawiony] Wiadomosc incognito

Na swiecie Kalidon od 5h pokazuje mi ze mam wiadomosc(przy kopercie widnieje 1) Prosze o naprawienie tego,gdyz mnie to bardzo irytuje. - - - Automatycznie połączono posty - - - Oczywiscie wszystkie koperty otwarte a ta jedyneczka widnieje na przegladarce i na appce tez.
  5. [To nie błąd] Targowisko

Co jest z tym targowiskiem! Pierwszy raz odkad jest handel zlotem wymienilem za 10 sztuk zlota 1250 surki,potrzebuje jeszcze szybko 2k,ale wymienic nie moge. Pokazuje ze mam za molo zlota (a zloto mam). Po handlu zlotem trzeba czekac na kolejna mozliwosc handlu czy poprostu mam jakis blad na...
  6. [Wyjaśnione] Odlaczenie karczmy.

Jest mozliwosc odlaczenia karczmy? Tak ze po kliknieciu Co nowego? nie widziec postow z karczmy.