Wyniki wyszukiwania

1. redka

Sytuacja na świecie Lapitos

A co ze STOP mowie nienawiści? Kochajmy się. Pozdrowienia dla wszystkich walczących :)
  2. redka

Sytuacja na świecie Hermonassa

Za późno.. już dawno straciłeś
  3. redka

Sytuacja na świecie Eubea

Gdzieś pewnie mam :) Jak coś to damy znać ;)
  4. redka

Oj tam, oj tam :) Do jesieni raczej nic się nie zmieni... a potem się zobaczy :) Mnie nie ciągnie, a Lucka odciągam ;). Weszłam z ciekawości poczytać co tam słychować. Może jak wejdzie ta dominacja to się coś pyknie. Ale takiego lenia mam, że nawet nie włażę nigdzie złotka zarabiać :D Hoopuś...
  5. redka

Ejjj, ale opowiadajcie jakoś bardziej szczegółowo co i jak, bo pauzuję (może już na zawsze :D), a bardzo mnie ciekawi jak tam szeryf z yavusem sobie radzą :) Mam nadzieję, że spełnili swoje marzenia. W końcu żaden mg czy gwiazda nie stoi im na drodze do władzy :D Jestem przekonana, że...
  6. redka

tiaaa
  7. redka

Da radę, wiele razy tak podbijałam miasta :) Tylko wcześniej musi Ci je ktoś wyczyścić
  8. redka

Sytuacja na świecie Apollonia

Nawet mam podobną koszulę :D tylko czarno-białą
  9. redka

Ja też To było.. czyste zło.
  10. redka

Ja już dawno wyszłam.. do kuchni
  11. redka

Oczywiście, sprzedam się każdemu kto Cię pobije
  12. redka

I Cię pobiją? To zostanę
  13. redka

Bo nikt Cię nie lubi Wesołych Świat wszystkim
  14. redka

Tak, to zdecydowanie wina alkoholu.. przestraszyłyśmy jedynego mężczyznę na tsie..
  15. redka

Jakbym Lucka słyszała
  16. redka

Juuuupiiii event Dawno żadnego nie było...
  17. redka

Wracaj Maniu do gry :) Nie wiem jakie były ustalenia, bo ja tu tylko deffa klepię i się przyglądam :D Ale jak wrócisz.. to będę Cię bronić jak lwica :D
  18. redka

Oj wyrzym, wyrzym :) Gdybyś przeczytał to, co napisał MG wiedziałbyś jak długo u nas trwały przygotowania do tej "wielkiej wojny". Nasi gracze dostali info o zakończeniu PONa dopiero po poinformowaniu Sigmy :) Trochę się dziwię tym wszystkim postom. Gdyby zebrać wszystkie światy do kupy, to w...
  19. redka

Jestem Mareczku, jestem.. ale się tak obijam, że aż wstyd :D Zaglądam 2 razy dziennie :( Nawet nie mam czasu forum poczytać :(
  20. redka

Ja mu dam łyżwy, kolacje i dopieszczanie. Mam lepszy pomysł... taki babski pomysł. Najpierw wyeliminuję konkurencję, czyli ukatrupię wszystkie jego kobitki :D Potem to niech on się stara, jak już żadna mu nie zostanie :D