Wyniki wyszukiwania

1. Bakkuss420

Walki na świecie Ialissos

W końcu coś się zaczyna dziać ;) Nie chcę mi się przypominać ile razy się topiliście, bo nie o to tutaj chodzi. ale widzę że pamięc macie dobrą co do waszych "SUKCESÓW" ;p
  2. Bakkuss420

Walczymy ;) Zdecydowanie Historyczny serwer ;) Powodzenia!
  3. Bakkuss420

Gratulację przejęcia miasta cudaczego. Wydawało by się że świat umarł a tu taka walka - było przednio. Jednakże nie sądzę, by ktokolwiek był pod wrażeniem nazw miast ludzi od was - próbujecie wejść na ambicje? Z przekazem dla graczy którzy owe nazwy miast pozmieniali. Jeżeli czujecie się...
  4. Bakkuss420

Sytuacja na świecie Ialissos

Niestety, stosujemy taką samą samą taktykę jak nasz przeciwnik ;) Z tą różnicą, że my wytrwaliśmy w akcjach nocnych - wy nie bardzo. Powodzenia, i ciśniemy dalej.
  5. Bakkuss420

Z natury tacy są "Szczerzy"
  6. Bakkuss420

Jeżeli nie stać cię na to że ktoś wydaje więcej plnów od ciebie, nie narzekaj tylko zmień coś by było cię stać.
  7. Bakkuss420

Nie mineły 2 tygodnie Ialissos z tego co pamiętam i Cosiek był szary ;p Więc o czym tu mowa.
  8. Bakkuss420

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Nie uważajcie się za takich wielkich i groźnych wojowników pisząc że 10 vs 2 ;)
  9. Bakkuss420

Devilek ;) Czy ja się do ciebie obnoszę w którymkolwiek poście? no fakt, obnoszę się w tym byś powalczył zamiast mówić. Fakt - topię się kolonami, co w tym dziwnego? W przeciwieństwie do ciebie ruszam na aktywnych graczy a nie rozbiórkowiczów ;) Uderz w stół nożyce się otworzą.
  10. Bakkuss420

Spokojniutko, Biremki przydadzą się na kliny ;D
  11. Bakkuss420

Dzięki ;) Wbiłem na prośbę Rudego. Mogę tylko poprosić abyście oszczędzili mi fejków w środku nocy bo moja mnie z domu wygoni ;p
  12. Bakkuss420

Najłatwiej jest siąść przed komputerem, odpalić FO i szczekać między sobą jaki to kto nie jest... Panowie gracie we dwóch na tym świecie, naprzeciw siebie więc zamiast cisnąć na siebie na FO i się przekrzykiwać, ruszcie na siebie i wtedy będzie jasne kto lepiej sobie poradzi ;) Gratuluję jednak...
  13. Bakkuss420

Potraficie normalnego kolona wstawić bez morali? ;) No fakt, zapomniałem... bez morali dostajecie po tyłku;)
  14. Bakkuss420

Yodła - Po co się tutaj odzywasz, dajesz im tylko pożywkę ;) Siedzą w kilka osób na FO i czekają aż ktoś skomentuje ich "Cudowny Sojusz" Wstawianie klocków grubo w nocy na moralach? Cóż, jak życia po za grą się nie ma to tak jest że siedzi się przed komputerem ;)
  15. Bakkuss420

Kogo to obchodzi prócz ciebie? Ps; Statystyki macie fajne, ciekawe co byłoby gdybyście nie wyrzucali ludzi z kolonami ;p jak by one wyglądały.
  16. Bakkuss420

Jedni grają moralem - drudzy fejkują, taki świat - najgorsze w tym wszystkim jest "Zachowanie" po ustaleniu Paktu o nieagresji. Jeżeli dalej będziecie przekonywać iż my zerwaliśmy - skopiuję tutaj ustalenia z Rzeszim ;)
  17. Bakkuss420

Sami odrzucamy ? Dobre sobie :)
  18. Bakkuss420

Troszeczkę się mylicie - zaczałem późno i z początku nie z mojej winy były morale ;) Urlop? To pół świata by chciało urlop? Kogo byście bili i się tym szczycili?
  19. Bakkuss420

A ty potrafisz Pro Graczu grać bez morali? ;) Czy chowasz się za obstawą sojuszu i dowartościowujesz się.na FO pisząc jaki to ty nie jesteś? Tak, Synchro nauczmy się robić... człowieku o czym ty mówisz... 6 ataków sekunda kolona, kolon i 10 wsparć w sekundę wszystko od jednego gracza ;) co ty...
  20. Bakkuss420

Każdy zdrowo myślący człowiek, i mający życie prywatne chciałby jutrzejszy dzień spędzić z rodziną odwiedzając groby zmarłych - a że wy wolicie grać to już nie mój problem ;) Czasami trzeba mieć coś więcej po za grą, oraz zdrowym rozsądkiem. Co do "Nieuczciwości" Przykro mi, ze tylko tak...