Wyniki wyszukiwania

1. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dodaj do tego jeszcze Ssw i masz 6 sojuszy z top 10 w jednej koalicji. Urzędasy to sie jednak potrafią ustawić :)
  2. [Zakończony] Statki

Ciekawa jak dlugo trzeba bedzie jeszcze czeka na nagrode. Napisałem wiadomosc zapytał tylko jaki Nick i swiat nagrody jeszcze nie otrzymałem
  3. [Zakończony] Statki

Jak odebrac moge nagrode?
  4. [Zakończony] Statki

D7-D10-C7-C8-E2-F9-C9-A10-B1-J8
  5. Bonus do ekwipunku na rocznice

z Ciekawosci sprawdziłem i zgadza sie w maju mnie nie było na grze ( nie kazdy wchodzi co serwer do gry czesem krótka przerwa kazdemu sie nalezy) byłem za to w marcu i wrzesniu :)
  6. Bonus do ekwipunku na rocznice

ja posiadam konto 6 lat i nic nie dostałem, nawet na urodziny konta nie dostałem wiec sam nie wiem jakimi kryteriami się oni kierują
  7. Bonus do ekwipunku na rocznice

wychodzi na to ze gracze co grają rok lub dwa są lepiej traktowani niz tacy którzy grają na swoim koncie 3/4/6 czy 7 lat nie mówiąc juz o starszych graczach
  8. Sytuacja na świecie Hermonassa

a co tu sie dzieje? forum ruszyło jak swiat się zakonczył:eek::eek:
  9. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

jestem na nie, za duzo juz jest bogów. za chwile padnie propozycja jakiegos boga który bedzie mógł Ci zniszczyc wszystkie jednostki w miescie
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

zobacz co ja napisałem:) Magellan i kserkses wyrazili chęć gry po 2 dniach przestali się logować i te miasta zaczeliscie zgarniac:) jakbym miał słuchać Twaina to w ogóle nie zaczynałbym z Tobą rozmowy :)
  11. Sytuacja na świecie Lapitos

Ciekawe skąd Ty tyle wiesz hmm co się u nas dzieje? bez kreta nie potraficie sobie poradzic z sojuszem który jest na 15 miejscu w rankingu? Oj jak mi przykro :) PS nikomu nie karze:) zaczęłem się pozbywac takich wspaniałych graczy :) odkąd tutaj jestem poza buntami zabraliscie miasta tylko...
  12. Sytuacja na świecie Lapitos

chyba ktos obrał kierunek m56 tutaj moze w koncu sojusz Białe żagle nie powinien stawiac oporu :) a nie poczekaj? jak narazie zbieracie słabych graczy i miasta nieaktywnych :D
  13. Sytuacja na świecie Lapitos

róznica jest taka ze marynarz dostał zaproszenie na wyspe całą niebieską, a Maniek grał od początku. to tak jak my teraz bysmy wzieli 10 znajomych zeby nam pobudowali wyspy na waszych wyspach. W trakcie ochronki atakowac go nie mozesz wiec on sobie spokojnie buduje. Teraz pytanie po co stawiac...
  14. Sytuacja na świecie Lapitos

to się nie Ciebie tyczyło tylko [USUNIĘTO] przed startem swiata to była debata zeby przyspieszyc ten wolny swiat, a nie kto jest jaki super silny
  15. Sytuacja na świecie Lapitos

Grzesiu Erqun nie zawinął się, bo chciał, urodziło mu się dziecko, wybrał to co kazdy normalny człowiek by wybrał
  16. Sytuacja na świecie Lapitos

zgadza sie badaniami mozesz wiele nadrobic ale nie wmawiaj mi ze skrócenie rekrutacji masz co chwile i wystarczy zeby zakolejkowac budowe wojska we wszystkich miastach. Nie uwierze w to tez że nikt z was nie pracuje i tak jak Grzegorz napisał siedzi na grepo przez 12-15h zeby przesyłac surowce...
  17. Sytuacja na świecie Lapitos

chciałes powiedziec ze wygrywa ten kto używa więcej złota?:rolleyes:
  18. Sytuacja na świecie Lapitos

Haszeek masz konkurencje kto najwięcej birem ubił pokaz ze swój raport :) Czerwonym gratuluje akcji :)
  19. Sytuacja na świecie Lapitos

Alphahydrainoid jezeli masz na mysli wpisy hopka to musze Cię zmartwic to nie było krzyczenie ale chęć zaczepienia kogos, nadal czekam na wpisy kto z tuptusiów krzyczał :)
  20. Sytuacja na świecie Lapitos

przeczytaj post swojego załozyciela o deffie :) chyba ze jeszcze nie wiesz kim on jest