Wyniki wyszukiwania

1. aga289

Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

Jasne, ze jestem ZA :)
  2. aga289

Sytuacja na świecie Hermonassa

I nawzajem Martuś :)
  3. aga289

witaj marta :) ps. grasz tutaj - tak z ciekawości się zapytam ....
  4. aga289

hahahah masz rację Arcik - i nawet specjalnie budzika nie trzeba nastawiać :)
  5. aga289

nom :)
  6. aga289

Sytuacja na świecie Eubea

To fakt - masz rację :)
  7. aga289

ja tam zawsze sobie lubię z psychopatami pogadać - więc nigdy nie daję ( blokuj ) - hihihihi
  8. aga289

wy tylko pocia manfred tyś młody chłop - pomińmy mamuty - bo one to już mogą mieć sklerozę :) ps. fajnyś chłop jest - szkoda, ze nie mieliśmy okazji dłużej razem pograć
  9. aga289

witaj palik :)
  10. aga289

to tak jak ja - wbiłam kiedyś na tym koncie na chwilkę i miałam tam full złotka - nie opłacało się się wbijać na mój nick bo tam były pustki hihihi+ dodatkowo nie sądziłam , ze pogram - ale wkręciłam się :) jak coś pisz na pw ^^ z jednym doskokiem do nie nie wbijesz - ale na 2 razy dasz radę :)...
  11. aga289

no masz racje- nie masz tam ochronki :) ale masz konto - szukaj i kombinuj - dałam podpowiedź - wagony - z nimi i przeciwko głównie grałam + inne sojusze- ale ta mniej - z wagonami nie walczymy i z moimi na szczęście te nie - nasz sojusz to mizerny ( nie łapie się w topce prezentowanej na forum...
  12. aga289

o.. widzę dopiero zacząłeś :) oj tam lubię wyzwania hihihi - jednakże dawne moje dawne dziwne ja to już nie ja :)
  13. aga289

zaglądam tu za rzadko ^^ muszę częściej ps. odpowiedź co do tego - znam MG - i głównie graliśmy przeciw sobie ( chwilkę razem ) - i szanuję go jako wroga - więc nie ta bajka ps2. jestem na tym świecie od niedawna ( nie pod tym nickiem - bo nie miałam grać - tylko luknąć z ciekawości ) ale...
  14. aga289

redka gdzieś gra jak słyszałam dajcie Artowi wrócić z urlopu :) manfred - również Ciebie pozdrawiam - bo widzę, że zaglądasz ( przykro mi, iż wyszło jak wyszło )
  15. aga289

hejooo ludki ... pozaglądam tu sobie od czasu do czasu- wieki nie byłam na FO
  16. aga289

Bohater !!!

kolega w każdym temacie zaspamował swoim niezadowoleniem :D
  17. aga289

Czy istnieje sens dalszej egzystencji tego serwera?

też tam jestem od niedawna - po prostu przeszłam na emeryturę grepolisową chwilę zajmuje przestawienie się z szybkich światów - ale jest w porządku - a na męczenie wrogów zawsze znajdzie się możliwość :)
  18. aga289

Sytuacja na świecie Pella

Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella a ja trzymam kciuki za jak najszybsze zakończenie serweru hehehehe niedługo będzie ciepło i fajnie będzie sobie w końcu - wyjść na cały dzień - bez zaglądania na chwilkę na grepo :rolleyes:
  19. aga289

Sytuacja na świecie Edessa

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa dla Ciebie równiez radzie :) ps. to fakt nie jest to festyn pożegnalny- ale gra tu większość osób - dla mnie istotnych - więc chciałbym im podziękować za wspólnie spędzony czas :) a jeżeli kogokolwiek z tego powodu uraziłam - lub wprawiłam w...