Wyniki wyszukiwania

1. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

Musiała być piękna bitwa. Kto atakował, jakie sojusze broniły? Jak zwykle wylądowałem z opóźnieniem i na prowincji a ciekawy wieści z wielkiego świata.
  2. Sytuacja na świecie Hermonassa

"Taka gra, a jak ktoś ma ciągle narzekać, że to nie tak, to nie tak to wtedy jest bez sens. To się już żałosne robi. Jest opcja taka w tej grze? To jest. Komu nie pasuje to przecież nie musi grać, a jak ma wylewać żal na FO to niech idzie poskarżyć się mamie że jest w takiej grze grad i on jest...
  3. Sytuacja na świecie Hermonassa

W historii starozytnej były przykłady totalnego niszczenia miast w celu ukarania czy rzucenia postrachu - zburzenie Miletu, zburzenie Jerozolimy (tu nawet kilka razy, Asyryjczycy, Rzymianie, Persowie - Sasanidzi), zniszczenia handlowego konkurenta - zburzenie Troi, Sybaris, zburzenie Eginy...
  4. Sytuacja na świecie Cytera

"nie klepe festynów za surke z którą nie mam co robić. Ja za sure buduje wojo które tracę na akcjach:) I kto tu mówi o jakim sukcesie. Nie sztuką jest mieć sto miast i bobować..." też tak kiedyś myślałem a tak naprawdę liczy się tylko przygotowanie ekonomiczne do EC bo niestety ale to...
  5. Sytuacja na świecie Hermonassa

Ale Grześku po pierwsze to wcale nie będzie tak szybko. Z tymi małymi sojuszami można się męczyć i do EC. Męczyć bo wprawdzie żadnego zagrożenia nie stanowią ale są uciążliwi jak ta partyzantka. Potracą miasta no to co, biorą następne małe na zapleczu. Tu nie ma jakichś masowych dezercji czy...
  6. Sytuacja na świecie Hermonassa

Ale mnie i tak dziwi coś. Widzę w waszych szeregach wielu wybitnych graczy polskiego grepo, wygrali niejeden świat ale przy tym byli topkami we wszystkich rankingach wygrywanych światów. Serio pasuje im tak zachowawcze granie, pakt z Rozbiórkami, rozwalanie słabeuszy po kolei i chyba czekanie na...
  7. Sytuacja na świecie Hermonassa

Pisał, ze pomoc jest sporadyczna. Ja kojarzyłem, ze Demony grają bez deffa tymczasem na stałkach widzę wojo jak na niejednej obronie miast na strategicznych wyspach się nie widuje. Na podburzone miasta mimo tych potężnych stałek idą kolejne 20 - 30 k lądu. Po pierwsze wg mnie ktos tam kiepsko...
  8. Sytuacja na świecie Hermonassa

Bez Nazwy ostatnio byli wspierani przez Starą Gwardię Poganiaczy, to mały sojusz zatem pomoc też imponująca nie była, na pewno nie 20 - 40 k deffa a wy tyle macie na jedno podburzone miasto (ciekawe skad jeśli Rozbiórki wam nie pomagają?). Kiedy poszły akcje na ludzi z Poganiaczy Wielbłądów to...
  9. Sytuacja na świecie Hermonassa

No niestety prawda taka, że Demony zebrały ludzi którzy faktycznie grają. Mają czas, mają doświadczenie, nawet mają złoto. Moim zdaniem poza topką i tak większość ich ludzi gra tylko na część swoich możliwości a i tak mają przygniatającą przewagę nad koalicją sojuszy z Północy. Poza kilkunastoma...
  10. Sytuacja na świecie Hermonassa

Też tam grałem na początku świata i pamiętam jak nas cisnęli. Najbardziej mi było żal, że inny polski sojusz - White Eagle nie chciał z nami iść ramie w ramię. A sytuację odwróciła dyplomacja, jak Gmart pisze. Natomiast też pamiętam, że tam przeciw nam grali jacyś mega złotnicy z supportu i to...
  11. Sytuacja na świecie Hermonassa

Widzę, że SIEWCY GROZY tu grają. Ja na tym świecie nie mam z tym sojuszem nic wspólnego. Sądząc po nickach założony przez grupę ludzi z tego sojuszu ze świata Baris.
  12. Sytuacja na świecie Cytera

Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?
  13. Sytuacja na świecie Cytera

No ewentualnie z Myrmidones może kiedyś jakoś się dogadamy ;-)
  14. Sytuacja na świecie Cytera

to info bez znaczenia bo mój sojusz nie wchodzi z nikim w układy.
  15. Sytuacja na świecie Cytera

Ja się dziwię bo my na razie tylko trochę szczypiemy na m53, gotowi na agresywne wejście ma m 54 i branie tego co zechcemy będziemy gotowi dopiero za jakiś miesiąc. Podejrzewalem, że moze jakiś inny sojusz, ktoś z topki ich zaatakował.
  16. Sytuacja na świecie Cytera

Czemu topowi gracze Myrmidones masowo uciekają na urlopy? Ktoś was tak ostro bije?
  17. Sytuacja na świecie Cytera

Myrmidones widzę już top 1 tego świata. I widzę po paru bunkrach na m 53, że potraktowali nas poważnie, sojusz z drugiej dziesiątki rankingu :-)
  18. Sytuacja na świecie Cytera

Ta akcja była zorganizowana fatalnie i Grzesiek świetnie o tym wie, dlatego nic nie pisze :). Rzuciłem po prostu hasło "no to lecimy na nich, każdy wie co ma robić". Potem po analizie raportów z pierwszego dnia doszedłem do wniosku, że Brandys jakiś niemrawy jest do tego sojusz mu podesłał dwa...
  19. Sytuacja na świecie Cytera

Ostatni wpis z 20 lutego, nic się nie działo przez prawie dwa tygodnie? Ja na peryferiach niewiele widzę, tylko tyle, ze moi ulubieńcy są już na drugim miejscu w tabeli i strasznie sieką sojusze na północ i wschód od siebie. Pandy na 8 pozycji, nadal jest koalicja przeciw nim? Smoki coś zawodzą...
  20. Sytuacja na świecie Cytera

U mnie w sojuszu są jeszcze miejsca ;-) Ależ Myrmidones pięknie idą w górę w rankingu. Są już na trzeciej pozycji. Pamiętacie, że ich obstawiałem jako czarnego konia tego świata?