Wyniki wyszukiwania

1. Królicza Łapka

Sytuacja na świecie Lindos

Małe wyjaśnienie... jeszcze zanim przyszedłem na ten świat a raczej zanim przyszliśmy warunkiem wspólnej gry było że nie gramy o cudaki. w owym momencie mieliśmy się wyszarzyć ewentualnie przeszkadzać innym w budowie... jednak zaczęło się mówić o jednym cudaku aby mieć pewność gry w...
  2. Królicza Łapka

Gracz Roku 2016

Uczestniczyłem w nominowaniu i głosowaniu na gracza roku i teraz bacznie wyczekuję wyników... ale przyznam szczerze że nie do końca rozumiem pojęcia "gracz roku" bo brakuje mi tu opisu najlepszy/najgorszy itp. troszkę się tu czepiam ale tak mam/mamy cechę narodową żeby wszystko opisywać...
  3. Królicza Łapka

Gracz Roku 2016

a/ Mordulec1997 b/ kel1981
  4. Królicza Łapka

Gracz Roku 2016 - typowanie

- Mordulec1997 - MULARD1 - mulard - Bez wątpienia bohater świata LINDOS, nie było dnia aby ktoś choćby o nim nie pomyślał... Wielki wojownik, mimo rezygnacji z gry niezagrożenie dzierży pozycję lidera wojowników. niekwestionowany lider, mentor, altruista, mecenas lindos, wizjoner - posiadał...
  5. Królicza Łapka

Statki

B1-C2-D3-E4-F5-G6-H7-I8-J9-A10 Mordulec1997 / Lindos
  6. Królicza Łapka

dzięki człowieku że porównujesz mnie do siebie bo aż urosłem, jednak nie jesteśmy tacy sami ani nawet podobni... ja bym domu na piasku nie budował, wybrałbym twardsze podłoże - jak choćby skałę. aha i nie wybierałbym rodziny bo rodzinę już mam. pamiętaj też by nie palić mostów za sobą, czasami...
  7. Królicza Łapka

odnosnie zmian ze skoczkami oczywiście jest OKi ale teraz ludzie będą przesyłać surki do miast na cudaki co nieco utrudni sprawę. więc dodatkowe surki wciąż będą w grze. natomiast łaski jak już ktoś pisał można kraść w kontrolowany sposób i to tylko nieco utrudni sprawę. do tego powyższego...
  8. Królicza Łapka

9. Królicza Łapka

musze przyznać, był to najsypatyczniejszy żart jaki widziałem w grepolis, dla niektórych graczy nastąpił totalny szok - dla tych co nie w temacie powiem że 2 wrogie sojusze 1 kwietnia w prima aprilis zamieniły sie nazwami, wiedziały o tym tylko rady sojuszów, totalny szok i zamieszanie trwały...
  10. Królicza Łapka

okowita mi nigdy nie zabrał miasta, 2 miasta na PHI straciłem i zabrał mi jedno luk.tk (musze przyznać że wykonał fają robote bo mnie sprytnie wymanewrował) pod Waszymi cudami jedno zabrała Hini Wasza dyplomatka ale to też nie powinno sie liczyć bo to była juz opuszczana kolonia pod Waszymi...
  11. Królicza Łapka

odpisując neutralnie do wszystkich wpisów gdzie pojawia się mój nick lub nicki powiem tak: moje wszystkie konta w całej mojej karierze mają zawsze stały poziom. zawsze ten sam styl. nie mam wzlotów ani upadków, gram zawsze tak samo... można ode mnie zegarki nastawiać. jeśli kiedyś zagram na...
  12. Królicza Łapka

jest i nawet gra na tym świecie ;) co prawda inny nick ale jest :P
  13. Królicza Łapka

a to ciekawe, raz czy kilka razy zostałem przez Ciebie obudzony i dodatkowo całą naszą radę również budziłaś tylko dlatego że jakiś jeden pacan puszczał Ci co noc fejki. w odpowiedzi powiedziałaś że dopóty ktoś Cie będzie fejkował Ty będziesz fejkować całą radę to jest dopiero nieporadność -...
  14. Królicza Łapka

Forumowy Sceptyk - Podliczanie głosów

oddaje głos doktor14874
  15. Królicza Łapka

każdy startowal tak samo, to że ktoś chce miec łatwiej, szybciej itp. to niech ma, jego sprawa, jego porfel. dziwne by było jakby w lidze np. piłkarskiej każdy miał do wydania podobny budżet a liczyły się tylko atrybuty taktyczne itp. nie jest tak i tak nie będzie. barca to barca, legia to legia...
  16. Królicza Łapka

Walki na świecie Gela

Odp: Walki na świecie Gela a teraz wyobraź sobie innogames od drugiej strony, nikt nic nie robi za friko... i jak każda firma (każda bez wyjątku) próbuje osiągać wyniki, mówiąc wprost wpływy do kasy. rozwój gry idzie w tym kierunku gdzie jest kasa... Ty masz wybór możesz grać lub nie. jestes...
  17. Królicza Łapka

Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd brakuje trzech kropek po słowie "bohater"
  18. Królicza Łapka

Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa

Odp: Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa oczywiście wiem że to żart i to całkiem fajny zamiast spodziewać się nowego boga, bardziej spodziewam (kiedyś w przyszłości) sie współpracy między bogami jeśli chodzi o wspólne czary np. czary wspólne między dwoma bogami, trzema, czteroma i nawet...