Wyniki wyszukiwania

1. Bezimienny metalowiec

[Ulepszenie] Ulepszenie Rezerwacji

Krótko i na temat. Jak wiadomo ,rezerwacji możesz zrobić tyle ,ile masz wolnych slotów+x-ilość aktualnie trwających okupacji ,gdzie x to liczba z przedziału 1 do 7 ,wybierana przez zarządzającego rezerwacjami. Nieraz sojusze wymagają,aby w trakcie okupacji wisiała twoja rezerwacja nad danym...
  2. Bezimienny metalowiec

[Ulepszenie] Zarządzanie okupującymi wojskami

Witajcie. W związku z ostatnimi wydarzeniami na retimno ,wpadłem na drobny pomysł: Na czym polegał problem ,któremu chciałbym zaradzić? Otóż w wielu przypadkach ,na starym systemie podboju ,wrogi sojusz decyduje się na odbijanie okupacji np. tylko morzem. Odkąd wprowadzono podział pw między...
  3. Bezimienny metalowiec

[Nie można powtórzyć] Event - bład w raportach

Zauważyłem ciekawy błąd. Otóż ,gdy zaatakowałem po raz drugi to samo pole bitwy ,wyświetlił mi się raport o zwycięstwie ,mimo ,że przegrałem. Jak się okazało ,był to raport z poprzedniego ataku na to pole. Dla sprawdzenia zaatakowałem trzeci raz i tym razem wyświetlił się raport z drugiego ataku.
  4. Bezimienny metalowiec

[Naprawiony] Event - braki w tłumaczeniach

Jest kilka braków w tłumaczeniach z eventu. Oraz jeden błąd: a raczej powinno być
  5. Bezimienny metalowiec

[Wyjaśnione] Okupacja i ochrona dla początkujących.

Witajcie. Mam pytanie związane z naszym nowym światem Retimno. Ponieważ statystyki są jakie są (głównie chodzi mi o pr. 4 , ochronka 7 dni). Wszystko zmierza do tego,że wyrobię się z kolonem i podbojem mocno przed końcem ochronki. Moi koledzy wyznaczyli mi już cel (który nie jest pod wpływem...
  6. Bezimienny metalowiec

Bezimienny Metalowiec

Witajcie Skoro udało mi się zostać spamerem miesiąca ,to wypada rozszerzyć nieco działalność poza off topic :rolleyes: Pytajcie o co chcecie, postaram się odpowiedzieć.
  7. Bezimienny metalowiec

Tworzenie "nowych rezerwacji"

Witajcie. Zarządzający rezerwacjami w sojuszu mają możliwość wskazywania potencjalnych celów za pomocą narzędzia rezerwacji. Często jest uciążliwe ,szczególnie ,gdy miasto nazywa się np. "002" , trzeba wtedy kopiować kod miasta i wklejać do tworzenia nowych rezerwacji dla sojuszu. Proponuję...
  8. Bezimienny metalowiec

[Wyjaśnione] Oblężenia vs sloty

Witajcie... wróciłem po dłuuugiej przerwie i zapomniało mi się o jednej rzeczy: mianowicie chciałem się spytać co się stanie w sytuacji gdy mamy x slotów a wysyłamy x+y kolonów, tak ,że ostatni wchodzi przed końcem pierwszej okupacji. Pytanie brzmi: Czy wejdą wszystkie kolony i rozpocznie się...
  9. Bezimienny metalowiec

Nowy bóg - dionizos

Witajcie, w związku z modą na propozycje nowych bogów, postanowiłem też coś wypocić. Dionizos był synem boga Zeusa i śmiertelniczki Semele, greckim bogiem natury,wina i zabaw. ---------------Propozycje czarów------------- Stan Upojenia --- 160 łask Dionizos wysyła olbrzymią amforę wina...
  10. Bezimienny metalowiec

Kosmetyczna zmiana przy cytowaniu

Witajcie, mam pomysł ,aby nieco zmienić wywoływanie cytowania (
  11. Bezimienny metalowiec

[Naprawiony] Błąd w ekranie zarządzania sojuszem.

Jeśli raz się wejdzie we "właściwości" a następnie w inną zakładkę ,to nadal pokazują się właściwości... Zauważyłem to na Knossos. To błąd w grze,czy coś nie tak z moim internetem? Używam Google Chrome. Nick z Knossos taki sam jak na forum. Pozdrawiam. Jakub.