Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Nysa

A tu tylko wczoraj i wczoraj:)a ja nowy tu na tym systemie :)ale w grze juz choc bez marudzenia i cosik zaczyna sie gra:)
  2. Sytuacja na świecie Katania

no bo sie nie dzieje :)pierwszy raz gram na starym systemie od ponad dwóch miesiecy maskara swiat:(pod wzgledem bez mózgów jakich tu spotkałem po za dufanych w sobie szefów sojuszy tu gra kazdy z kazdym przeciw kazdemu widze ze sojusz x pomaga sojuszowi y po czym sojusz x za godzine pomaga...
  3. Sytuacja na świecie Katania

o co wam wszyskim chodzi z tymi kolonami w nocy ??jakos nigdzie nie ma napisane ze to zabronione w tej grze :)to tak jak by ktos pracujący na noc miał pretensje ze wtawia mu sie kolona w dzień bo on śpi czyli ma noc za dnia :):cool:
  4. Sytuacja na świecie Katania

pytanie tylko których :)
  5. Sytuacja na świecie Katania

Dominacja 40 % tak :)chyba to potrwa do czasu gdy kilka sojuszy z czolówki nie walnie reseta :) chyba ze ta wartosc 40% bedzie szybko spadac:)
  6. Sytuacja na świecie Cytera

chimerycy i vl to chyba ekipa z innego swiata która grała razem ja akurat tu przypadkiem;)nie no bez rozłamu i z troszkiem własnej polityki mógł to byc mocny sojusz z którym by sie liczono ;)ale okazało sie zę cos zgrzytło :)pw walki cos mówią :)a tak po za tym nie mówie tylko o chimerykach...
  7. Sytuacja na świecie Cytera

nie no nikt nic nie odbiera ZC ani nie płacze nad brakiem polityki MTS;) bardziej chodzi o inne soje które póki co nie próbują stworzyc własnej alternatywy na wygraną swiata by było ciekawiej a tak nuda na zielonym swiecie :)
  8. Sytuacja na świecie Cytera

nie zmienia nic tylko pokazuje jak ludzie sie tu cieniują zero polotu tylko gra w 5/6 na jednego :)jesli kogos bawi taka zabawa to ok ale srednie to wyzwanie dla tych 5/6:)
  9. Sytuacja na świecie Cytera

No ten świat to parodia powoli :) nie wiem czy jeszcze jakis sojusz tu nie wbije z innego świata by lac mts ;)5/6 swiata na zielono to moze byc mało:)
  10. Sytuacja na świecie Cytera

kwaśnykwas DOŁĄCZYŁ: 24. LIS 2013 Nowy Że niby Myrmidones biją się z MTS/MTK? Myrmidones to sojusz wiecznych urlopów i najlepszy dawca miast, tylko podziękować. sratatata miasta wam padaja tak czy inaczej nie lekcewazył bym nikogo to zgubne w tej zabawie :)
  11. Sytuacja na świecie Cytera

A my gramy o pietruszke for fun i dzis sie dobrze bawimy :)a tu o to chodzi a układu nie mamy jakiegos obecnie z nikim:)jedynie nie wtrącamy sie między vódkę a zagryzkę;)
  12. Sytuacja na świecie Cytera

Cisza tu bo nie wiele sie dzieje poki co:) zc i myr leją sie z mtk zobaczymy jak potoczy sie ta wojna a reszta sojuszy gra o pietruszkę :)
  13. Sytuacja na świecie Cytera

hehe o tuchajbeju tak wspomniałem jakoś nie pamiętam powodu :).Słabo go znam ale na mnie zrobił bardzo duże wrażenie nie pakowaniem złota by pakowac tylko ekonomią i skutecznoscią gry choć moze był metorem. Nie skonczył tam gdzie nie którzy piszą grał duzo pózniej długo jako pierwszy w ataku a...
  14. Sytuacja na świecie Cytera

gretsky a ty grałes w camorra?
  15. Sytuacja na świecie Cytera

manfred ty mówisz o tuchajbeju czy grzesiu jesli chodzi o charakter :)obaj bardzo mocni goscie :)choc gdzie nie gram nikt tuchjbeja nie zna troche to mnie dziwi ale fakt nick miał krótko
  16. Sytuacja na świecie Cytera

czy był najlepszy nie wiem napewno bardzo dobry .Charakter jak mówisz jest wazny najbardziej ale jak masz Charakter i złoto to nie raz cofniesz sie dwa morza po beckach i zrobisz kontrę z tym że samo złoto ci nic nie da trza miec charakter po takim łomocie :)kto był widział wie .Nikogo tu nie...
  17. Sytuacja na świecie Cytera

dawaj do nas :)u nas malo kto kompa włączy;)
  18. Sytuacja na świecie Cytera

Już kilka światów widziałem;) o co chodzi z smokami ??nie nie o to chodzi że tam są zli podli ludzie bo niektórzy chyba tak to odbierają;)zapewne wielu spoko ludzi tam gra:)sprawa jest taka to mocny sojusz staniesz z nimi to pomożesz im wygrać nic nie osiągniesz tak juz było nie raz dla...
  19. Sytuacja na świecie Cytera

hehe a dziękuje bardzo :)
  20. Sytuacja na świecie Cytera

O i Panda wchodzi do gry :) tak to pewnie ten stary wojownik (podobno bez zębów i nie gryzie ) nie wytrzymał pokusy świata cytera :)