Wyniki wyszukiwania

1. manfred

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Jeśli ktoś wygrywa świat w legalny sposób to znaczy że był lepszy od strony przeciwnej. Grepolis się zmienia z biegiem czasu i coraz to inne rzeczy są kontrowersyjne. były czasy że masówka to zło konieczne a takie sojusze wygrywały, były czasy że gold to zło konieczne ale taka metoda wygrywała...
  2. manfred

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Moim skromnym zdaniem sprawa jest przesądzona. Smerfy nie oddadzą już prowadzenia no chyba że ktoś z sojuszu popełni jakiś błąd lub sabotaż. Ale jeśli wszystko będzie szło tak jak teraz to wygraną mają w kieszeni. Pozostaje tylko pogratulować
  3. manfred

No zgodzę się z artem że nie rozbijali by wojska jak byście wy nie zaczęli. Ktoś tu napisał i uważam za całkiem ciekawy pomysł. Mniejszy zakres wysp dominacyjnych. A i może bardziej punktowy i losowy żeby łatwo nie było. Niech to będzie na tych 4 najbardziej popularnych morzach ale punktowy...
  4. manfred

prawda jest taka że pomysł z dominacją był ciekawy ale wykonanie słabe. Jak bym miał teraz wybrać gdzie chce grac to wole na cudakach. A Twórców gry interesuje tylko kasa a jak ona się zgadza to i jest super. Pewnie że bym chciał aby zawsze wygrywał sojusz najbardziej waleczny z głową na karku...
  5. manfred

Hopek nic nie będę tłumaczył - to by było hipokryzją. Sam obecnie gram w masówce i bardzo mi się to nie podoba. Walka z samym sobą a nie z przeciwnikiem. Co prawdą już niedługo ale gram. Skończyły się czasy małych sojuszy przynajmniej na nowym systemie podboju.
  6. manfred

na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a ja mam tylko "i" No ale czemu trzeba wybierać pomiędzy jednym wielkim a drugim wielkim :) można nie wybierać nikogo wielkiego
  7. manfred

smerfów i ekipy?? no tak. 50 graczy a reszta no cóż reszta to mięsko armatnie, dawca punktów i wiosek. Teraz są zblokowani w rozwoju a za chwile będą nabijac punkty dużym a potem oddawać wioski żeby ta wspaniała 50 wygrała świat Prawda jest taka że dominacja jest słaba pod tym względem że...
  8. manfred

Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

a ja jestem za zmianą rangi. Ta ostatnia powinna nazywać się Emeryt. No ewentualnie Mamut może też byc.
  9. manfred

obecnie wygrywa świat sojusz policyjny. Świat nudny bo mało graczy. Ale faktycznie dużo mocnych zawodników z dużym doświadczeniem.
  10. manfred

A Art gra? Bo doszły mnie słuchy że znowu lami
  11. manfred

A pisali Manfred wbijaj fajny świat :)
  12. manfred

Dyskusja na temat nowego świata

Niczego nie rozwalił. A już na pewno nie swojego i kolegów. Koli w oczka jak ktoś robi ciut więcej niż Ty.
  13. manfred

godzina nieobecności?? w dobie apek :) mam wrażenie że 90% graczy używa apki.
  14. manfred

prawd jest tyle ile graczy. ale jedna teoria zgadza się u większości - stary jest dla dobrych aktywnych małych grupek lub samotników. Nowy jest za to dla masy i czym lepiej zarządzanej tym lepiej dla nich. Ale ja bym się nie odważył napisać który jest prostszy. swoją drogą fajny świat startuje :)
  15. manfred

Sytuacja na świecie Lapitos

wypowiedziałem bo kompletnie nie znam sytuacji. Tak tylko rzuciłem okiem na mapę która dała SISI i mam obraz z przed kilku miesięcy. Dzięki za info. Miłej zabawy życzę.
  16. manfred

a ta mapa to chyba z początku tego świata co?? bo coś mi się nie chce wieżyc że tuptusie {Usunięto] Ck i wpuścili ich blokując sobie M44, zresztą M45 też nie zajęte. Zresztą ich teren nie wiele się zmienił jak rezygnowałem a to było 2 tygodnie po starcie świata.
  17. manfred

a Ty pewnie z RPA. Zapomnieli jeszcze o jednym. Nie każdemu zależy na blaszkach. Są ludzie którzy po prostu chcą tam komuś dokopać i tyle. Dokopać w sensie nie dać wygrać.
  18. manfred

Sytuacja na świecie Hermonassa

i co wszyscy dostali koronki? czy jeszcze tam męczycie ten temat
  19. manfred

mi nie chodzi że bez nazwy i ss to super dobre sojusze! napisałem tu o tych sojuszach bo to one były w naszym centrum, tworzyły nam problemy i my walczyliśmy o to by się ich pozbyć. bez nazwy nawet potrafiło zrobić na nas ciekawe akcje. Bo ss jedynie się broniło.
  20. manfred

No tak ale rozbiórki i demony nie były najsilniejszymi ekipami od samego początku.Wypracowywały sobie to miesiącami. Demony jeszcze ja ciebie mogę - weszły dośc silną ekipą i to raczej było pewne że sobie poradzą. Ale rozbiórki miały naprawdę fatalne położenie i musiały ostro kombinować aby...