Wyniki wyszukiwania

1. Szczęśliwa siódemka - dzień 4

Dzień 4 - 13.10.2016 W tym temacie zamieszczamy swoją liczbę - od 1 do 5000 :) Macie czas do 19:00, a zwycięzca czwartego etapu zostanie ogłoszony jutro. Pamiętajcie o zapoznaniu się z zasadami konkursu. Życzę powodzenia.
  2. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 7

Dzień 7 - 14.06.2015 4368
  3. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 6

Dzień 6 - 13.06.2015 0054
  4. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 5

Dzień 5 - 12.06.2015 2965
  5. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 4

Dzień 4 - 11.06.2015 Zachęcamy do zamieszczania swoich typów.
  6. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 3

Dzień 3 - 10.06.2015 Zachęcamy do zamieszczania swoich typów.
  7. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 2

Dzień 2 - 9.06.2015 Zachęcamy do zamieszczania swoich typów.
  8. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Dzień 1 - 8.06.2015 Zachęcamy do zamieszczania swoich typów
  9. Szczęśliwa Siódemka - Tu nie gramy

Na czym polega konkurs? Codziennie, przez 7 dni, waszym zadaniem będzie odgadnięcie liczby od 1 do 5000. Osoba, której w danym etapie uda się zgadnąć ustaloną przez organizatorów liczbę lub będzie najbliżej, otrzyma nagrodę. ZASADY Konkurs trwa od 8 czerwca do 14 czerwca 2015 i składa się...
  10. [Wywiad] Du bist mein Feind (autor: Squnqs)

Gość: Du bist mein Feind Prowadzący: Squnqs Data: 30 listopada 2011 Witajcie! Dzisiaj redakcja GreTime's przedstawia wywiad z Przemkiem (Du bist mein Feind), jednym z administratorów w grze Grepolis. Du Biust (będę używał skrótu) o sobie: Jak widzimy, Przemek jest dość ostrożny w swoich...
  11. [Opowiadanie] Przygoda Hoplity (autor: Polski Szef Kuchni)

Autor: Polski Szef Kuchni Data: 22 listopada 2012 - Wstawaj! - Co? - Wstawaj mówię! - Ale o co chodzi? Słońce jeszcze nie wzeszło... - Wojna! Dowódca zbiera wszystkich żołnierzy, o świcie wyruszamy. A więc nadszedł ten dzień. Dzień, do którego byłem szkolony całe życie. Dzień, by wyruszyć na...
  12. [Wywiad] Psychozof (autor: Michał333)

Gość: Psychozof Prowadzący: Michał333 Data: 3 stycznia 2012 Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować wywiad z Psychozofem. Najpierw krótkie przedstawienie postaci: Sebastian (bo tak ma na imię) był kiedyś wyróżniającą się postacią na forum. Możliwe, że uczyłeś się grać czytając jego poradniki :)...
  13. [Wiersz] Ja, poeta... (autor: Maciejka16)

Autor: Maciejka16 Data: 30 sierpnia 2014 Z niesamowitym szeptem słowa spłynęły na świat Wymalowany barwami cienia, nie słyszałem Nie mogłem umiejscowić, nie wiedziałem jaki stan Za bardzo ważne, uważałem sprawy małe Miłość abstrakcyjna dla mnie jest, jak Dla was wiersze, tak bez sensu...
  14. [Opowiadanie] Euro. Hiszpania : Włochy (autor: Hrywi)

Autor: Hrywi Data: 4 lipca 2012 Euro, Euro i po Euro. Wiecie, że piłka nożna była znana już w starożytnej Grecji? Piłkarze zamiast piłki kopali nadmuchany pęcherz świnki. Dziś przedstawię Wam historię pewnego burmistrza. Jak się okazuje, piłka koi i łagodzi obyczaje. Miłego czytania...
  15. Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Drodzy użytkownicy, Mam nadzieję, że ten smutny, ciemny czas, ta zima byle jaka, już nas opuściła. Dlatego z przyjemnością ogłaszam: Regulamin...