Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Olint

I tak powoli odchodzi się od cudaków w kierunku dominacji. Długie światy już się nie opłacają, Wszyscy krytykują za słabe serwery, ale nikt nie zakończy gry, za to sakwy na eventach skrzętnie uzupełniane. Żal tylko graczy, którzy poświęcili tej grze wiele czasu, a po wczorajszej akcji...
  2. Sytuacja na świecie Olint

coś tam grał na początku, ze dwa miesiące, ale w topce ataku go znajdziesz . a Ty alfuś coś jeszcze grasz czy tylko fora śledzisz ?
  3. Sytuacja na świecie Olint

brakuje jeszcze teorii, że konie układają się z karkówką i powstanie nowy sojusz " Karkówka z konia"
  4. Sytuacja na świecie Olint

A to PW bronder to skąd masz ? z rozbijania paczek kolonów u kolegów z sojuszu ?
  5. Sytuacja na świecie Olint

Można już gratulować wygranym ? :rolleyes:
  6. Sytuacja na świecie Olint

Sezon grillowy jesienią, tego jeszcze nie grali.
  7. Sytuacja na świecie Olint

No tak, zwracam honor. Przepraszam.
  8. Sytuacja na świecie Olint

ile Ty masz lat, że tak we wszystko wierzysz ?
  9. Sytuacja na świecie Olint

Gerciu, Znajdź jeszcze jakiś wyrok na poparcie tezy, że podbój miasta jest równoznaczny z kradzieżą mienia. :rolleyes:
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

Podbitych było mało, więcej oddanych gwoli ścisłości. Z perspektywy gracza, który ulokował się na obrzeżach świata i korzysta z zamieszania wywołanego przez koalicje i podskubuje miasta mało aktywnych graczy pewnie wygląda to inaczej. Jest się czym chwalić.
  11. Sytuacja na świecie Lapitos

Patrząc na ilość potopionych kolonów pewnie masz rację.
  12. Sytuacja na świecie Lapitos

A może chodziło o to, aby mieć jakąś kontrolę nad stratą miast Awanturników na rzecz Kichotów ? bo wspólna zakładka z obroną byłą omijana przez Awanturników szerokim łukiem i nikt nie wiedział co się u nich dzieje ?
  13. Sytuacja na świecie Lapitos

Wydawało się, że to będzie ciekawy świat a wszystko sprowadza się do tego samego scenariusza co zwykle. Szkoda Dezerterów. Ciekawe czy ktoś im pomoże w tej nierównej walce.
  14. Sytuacja na świecie Lapitos

Hej, dziewczęta ! Przestańcie się kłócić.
  15. Sytuacja na świecie Lapitos

a kolega widzę, że przyjął rolę uszczypliwego komentatora z pozycje byłego już gracza ? Martwi głosu nie mają .
  16. Sytuacja na świecie Lapitos

Ten wróbelek to taki grepolisowy urabura ?
  17. Sytuacja na świecie Hermonassa

Z kolonami po pw sobie od tak latacie ? Dobre. Zwracam honor.
  18. Sytuacja na świecie Hermonassa

Moja daje mało ryżu więc bardziej wygląda to jak kulka mięsna owinięta w liście kapusty. Ogólnie polecam ( szczególnie Rozbiórkom), weekend spędzony w gronie rodziny, z dala od monitora.
  19. Sytuacja na świecie Hermonassa

Babcia zrobiła dzisiaj gołąbki na obiad, zjadłem 4 .
  20. Sytuacja na świecie Hermonassa

Bardzo ciekawa teoria. Jak tylko zobaczyłem sojusz Demony to od razu wiedziałem, że to będzie top tego świata i tak samo było z Rozbiórkami. Tutaj od razu było widać z jakimi graczami mamy do czynienia więc dorabianie do tego jakiejś historii o dwóch słabych, którzy przegonili topkę jest chyba...