Wyniki wyszukiwania

1. MG34

[Wyjaśnione] Czy z Orange można grać w grę

Mam pytanie do szanownego supportu i jest ono całkiem poważne. Czy jeśli posiadam internet z Orange mogę grać w Grepolis czy też narażam się z góry na blokadę konta?
  2. MG34

[Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

Mam pytanie czy gra Grepolis zostanie zlikwidowana jeszcze tego lata czy też dopiero jak się pokończą otwarte światy? Mając taka informację moglibyśmy sobie jakoś zaplanować zabawę. Bo, że to koniec zabawy to oczywiste. Co będzie po Zmysłach x4? 10 x 80 mant? i czemu takie cuda tylko na...
  3. MG34

[Naprawiony] [Forum] Atak dżihadystów

W imieniu kulezanecki bo z oczywistych sama nie może (nie - to nie kolejny zart - serio) Taka sytuacja. Po kliknieciu w ikone Forum w grze ma cus takiego... A na zalogowanym forum (bo spamiła wczesniej) po zmianie karty ma tez arabski ale takie adresy...
  4. MG34

[Wyjaśnione] Co nowego

Da się w jakiś sposób w indywidualnych ustawieniach konta na forum coś odhaczyć, żeby wchodząc w skrót >Co nowego?< nie widziec postów działu offtop? Albo czy da radę to całkiem wywalić, jeśli nie ma takich indywidualnych ustawień. Kiedy nie wejdę zobaczyć, czy nie ma czegoś ciekawego...
  5. MG34

Brak raportów z ataku

Witam. To już kolejny temat w tej sprawie. Podbijamy właśnie cudowna wyspę na świecie Ypsilon, jest godzina 23:44 a nie mamy raportów z ataków z godziny 23:30 kiedy to wchodziły kolony. Mam nadzieję ze nie przeniesie nam tych ataków w bonus nocny czy nie wrócą biremy wroga wyczyszczone...
  6. MG34

Błąd [ Gretimes]

Zauważyłem pewien drobny błąd który jednak mnie bardzo zdenerwował. Otóż wchodząc jak co dzień zaraz po przebudzeniu żeby poczytać najnowsze wpisy na GT w wyniku jakiegoś błędu lub celowej kreciej roboty wiadomych sił jestem błędnie informowany że na forum obecnie jest Slieti oraz 0...
  7. MG34

Gretimes

Co z Gretimes nie tak? Chciałem się tam dzis zarejestrować zeby po utrudniac troche im zycie ale nie moge. Nie chca spuscic mi linki na maila.
  8. MG34

Gdzie można się odwoływać

Mam pytanie w związku z informacjami jakie pojawiły się na tym forum i które szybciutko zostały usunięte. Otóż jako mentalny anarchista czasami mam problemy z karami a to w grze a to tutaj na forum. Kiedy nie potrafimy dojść do porozumienia z członkiem teamu który nakłada na mnie karę otrzymuje...
  9. MG34

Problem z dostępem do gry

Co się tam dzieje u Was??? W nocy dziś od 2h do 5h brak dostępu do gry a teraz to samo. Dwudniowa akcja psu na budę. Na rano kolony bez obstawy a teraz to samo się szykuje. Co chwilę to raz działa, raz nie działa. nie pozdrawiam bo mam Was lekko dosyć już....