Wyniki wyszukiwania

1. Sisi

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Dominacja - dobre zamierzenie, złe wykonanie... Światy z Dominacją wygrywa sojusz, który ma najwięcej miast w obszarze dominacyjnym i wszystko fajnie... Ale nie wiem, czy wiecie, że sojusze by to osiągnąć nabijają sobie punkty w sojuszu i to już jest norma :( Norma, która zabija chęć gry i...
  2. Sisi

Sytuacja na świecie Olint

Brakowało tego :) Kto wbił, jakie ciekawe sojusze?
  3. Sisi

[Wyjaśnione] Ponownie pytam o zasady gry...

Pytam ponownie, bo temat został skasowany. Możliwe, że przez screeny, więc grzecznie dopytuję... Czy w sytuacji, gdy gracz, który wszedł na świat i miał grać, ale rozmyśli się i będzie mi rzucał czary i rozbudowywał miasteczko, bo jednak zdecydował, że nie będzie grać, a następnie odda to...
  4. Sisi

[Ulepszenie] Nowy świat - Paros

Głosujemy :) Przepraszam za tą ankietę, ale ustawienia nowego świata, a dokładnie te dwie opcje, morale i bonus nie satysfakcjonują sporo osób. Więc prosimy o to, byśmy mogli się określić co nieco :) P.S. Dodam, że w ankiecie każda osoba może oddać dwa głosy. Zakładam, że jeden na decyzję o...
  5. Sisi

[Nowość] Zmiany na cudach - urlop

Tak czytałam ostatnią aktualizację i wydaje mi się, że można znaleźć lepsze rozwiązanie. Moim zdaniem, nie można blokować możliwości urlopu graczom, ale też należy wyeliminować sztuczne wysyłanie graczy na urlop. Dlatego proponuję, aby urlop na miastach cudakowych mógł trwać maksymalnie 1...
  6. Sisi

[Naprawiony] Chyba błąd - proszę o werifikację

Świat Edessa. Ciągle mam nasze kochane G w kółeczku. Nie ma mowy o jakimś synchro czy cokolwiek. Nie ma mowy o normalnym zrobieniu czegokolwiek - cały czas od gdzieś dwóch tygodni to samo. Czyszczę co się da, wyłączam skrypty i nic. Czy ktoś jeszcze tak ma?
  7. Sisi

[Forum] Powiadomienie o pełnej skrzynce

Witam :) Mam taką propozycję (aczkolwiek, nie wiem, czy technicznie wykonalna), by w momencie kiedy skrzynka pocztowa się zapełnia, to po zalogowaniu się na forum było jakieś powiadomienie o tym. Ja tu zdziwiona, co taka cisza... a nikt do mnie napisać nie mógł :(
  8. Sisi

[Nowość] Cudaki bez ograniczeń

A tak sobie myślę i wpadłam na taki szalony pomysł... Może zrobić jeden świat, gdzie nie byłoby ograniczeń co do wysyłania surowców na cudaki w sensie, że można słać tylko z jednego soja? Czyli tak: sojusz X buduje sobie cuda, a sojusze Y i Z mogą słać im surowce, bo mają taką ochotę, bez...
  9. Sisi

Odgrzebane starocie

Tadam, robiłam porządki i znalazłam stary mały notesik w którym zapisywałam swoje wierszyki w latach młodzieńczych. Kurcze tak mi to poprawiło humorek, że się z Wami podzielę. Aczkolwiek, to były lata rozchwiane emocjonalnie, niespełnione miłości i takie tam bzdety, więc zdecydowana większość...
  10. Sisi

[Nowość] Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Tak, znam zasady działu i prośby o nowy świat mają małe szanse na realizację. Jednakże od dawna nie było na naszym serwie szybkiego świata z nowym systemem podboju. A jako gracze inaczej nie możemy przekazać naszej prośby do Inno. :) Więc na prośbę moich znajomych i przyjaciół ta propozycja...
  11. Sisi

[Omawiane] Obrońca dnia a Pomocnik dnia

Nie wiem, czy uda mi się powtórzyć pytanie, bo forum mnie ciągle wywala, że mam złe hasło. Ale nie o tym... Mam pytanie co do tych dwóch odznaczeń, ale zanim je zadam postaram się troszkę zobrazować. Od niedawna mamy nowe odznaczenie "Pomocnik dnia". Z tego co doczytałam, jest ono przyznawane...
  12. Sisi

[Wyjaśnione] Punkt walki

Mam pytanko - za co ja po tym ataku dostałam 1 punkt walki? (07.06.2015 21:35:26) po cichutku (kuciak955) atakuje miasto 000 po cichutku kuciak955 FURIA 000 *Tsunade* Most Dangerous Group Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 3.3.7 created by Potusek & Anpu Morale: 100%...
  13. Sisi

[Wyjaśnione] Agresor a wieśniaki

Witam. Mam pytanie, czy do punktów zliczających się na agresora dnia, dolicza się również oddział obywatelski?
  14. Sisi

[Wyjaśnione] Dotyczy tylko forum.

Czy istnieje ranking reputacji? Bo z tego co pamiętam to nie, ale może się coś zmieniło :) Z góry dziękuję za odpowiedź :)
  15. Sisi

[To nie błąd] Cod captache

Nie wiem, gdzie to umieścić, ale mam dość. PRzepisuję kilka razy i zawsze źle, bo... Kod jest tak czytelny, że nawet człowiek nie może odczytać. Czy można to zmienić? No sorki, ale bot by się tak nie wkurzał jak ludzie!!! Mam screeny robić z nieczytelnych dla ludzi kodów? - - -...
  16. Sisi

[Wyjaśnione] [Forum - konkursy] Strateg i Maskotka

Witam. Nie ma jeszcze harmonogramu konkursów na nowy rok. Czy przewidziana jest kontynuacja konkursu Strateg i Maskotka?
  17. Sisi

[Wyjaśnione] Urlop a okupacja

Witam. Jako, że często się zmienia wszystko w Grepolis mam takie pytanie. Mianowicie, czy jeśli wyślę statek kolonizacyjny podczas załączonego urlopu, a ten statek dotrze na miejsce, jak już będę na urlopie, to czy można będzie atakować moją okupację? Czy wyświetli się komunikat, że nie...
  18. Sisi

Brak możliwości wycofania kolonów ze wsparcia

Hm... Znalazłam przez przypadek taki mały błąd. Może i mało istotny, ale jednak. Mianowicie nie można wycofać kolona ze wsparcia jeśli się go pośle do okupowanego miasta. Wiem, wiem - nie śle się kolonów jako wsparcie. Tylko, że latają po mnie cały czas i chciałam schować kolony z...
  19. Sisi

[Naprawiony] Brak powiadomień

Witam. Chciałam zgłosić, że wczoraj przestały działać powiadomienia o atakach w aplikacji mobilnej. Nie wiem czy tak się dzieje u wszystkich, ale u każdego kogo pytałam tak jest. P.S. Lol ale fajnie się będzie pobawić w nocy, wreszcie jak za starych dawnych czasów :)
  20. Sisi

[Naprawiony] Popsuty kociołek

Od godzinki gdzieś, nie działa kociołek. W jaki sposób? 1. Po przejściu na receptury po 3 sekundach wraca do głównego okna. 2. Nie można nic uwarzyć, bo podczas wybierania składników one wracają na miejsce. Czyli? Co kilka sekund ładuje się na nowo główne okienko kociołka.