Wyniki wyszukiwania

1. Retryk

Sytuacja na świecie Cytera

Czy ja wiem czy nie są akceptowalne? sądzę że zależy od tego jaki ktoś ma do Siebie dystans... bo jak ktoś ma się prężyć, nawet na względnie lekko uszczypliwą uwagę to współczuję.
  2. Retryk

Sytuacja na świecie Cytera

Na tą chwilę ludzie bardzo powoli dobijają do serwera... albo kombinują by się wstrzelić daleko na mapie, albo zastanawiają się czy warto :P Czuje w starych kościach ze warto będzie tu pograć :P
  3. Retryk

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party :cool: Maniek sam wiesz że same monety nic nie znaczą... Wpierw trza do ncih dorosnąć, i nauczyć się je wykorzystywać.. A teraz dzięki handlowi monetami nikt nie powinien mieć prawa powiedzieć że to gra dla "złotników" i że ten czy tamten jest lepszy bo złoci!!! przecież...
  4. Retryk

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Z całym szacunkiem... ale Tysiąc monet to połowa mego dziennego urobku z pierwszych 4 dni serwera :P generalnie do tej pory (start na początku serwera) przeszło 9 tyś monet na samym HANDLU z targowiska wyrwałem... :cool:
  5. Retryk

Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Wszystko zależy zapewne ot Tego jak bardzo Inno nie "zepsuje" ustawień nowego świata ;] Poza tym co to za problem grać z doskoku na świecie x1 i ostrzej na x3 ?? :cool::cool::cool:
  6. Retryk

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Kiedy on nic nie robi... ;p Stały skład w dużej mierze sam siebie dyscyplinuje :cool:
  7. Retryk

Odp: Sytuacja na świecie Zakros ciężko będzie znaleźć dobrego boba na takiej prędkości... :cool: komu sie zechce rok czekac na surki tyle... xd
  8. Retryk

Odp: Sytuacja na świecie Zakros świat, jak to świat... nic specjalnego, wyjdzie jakiś ciekawy x2/ x3 prędkość to gwiazdeczki poznikają...
  9. Retryk

Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Troszkę tu troszkę tam... głownie po [produkcjach Blizzarda i Ubisoftu się szlajam ;p (Hearthstone Diablo III i Heroes Online) wszędzie gdzie się coś dzieje... ;p A co do propozycji zmian EC. hmm... jestem leniwy ;] więc podpowiem że warto popatrzyć jak to...
  10. Retryk

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Niestety EC to jedna wielka pomyłka.. która zabija każdy świat. całkowicie pomylony pomysł na zwycięstwo świata to jest... Zamiast militarnych podbojów gracze muszą się skupić na słaniu surowców pod budowę... zamiast klepać offa klepie się tylko deffa, obstawia...
  11. Retryk

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Serdeczne gratulacje dla całego Legionu ;] Jak Ptaku obiecał na starcie świata... Cudaki zbuduje, to zbudował... ;] Tak więc widać całe te kombinacje przeciwników, nic nie pomogły ;p
  12. Retryk

Zatłoczenie

Odp: Zatłoczenie Aleksander zluzuj, przecie dla nich sa najwazniejsze te domki.. będą puakać jak im je zabierzesz... przecież nie od dziś wiadomo ze to dzieci z gimnazjum co slą 1 smsa na premke na całe życie żywią tą grę... p[rzecie to pod nich trzeba ułatwiać grę, nie pod tych co przez 3...
  13. Retryk

Wymagania na slota przy stracie miasta

Odp: Wymagania na slota przy stracie miasta Baster. Sens jest taki ze dla osoby która gra juz kolejny świat. kolejne klepanie cudaków (defakto zjembanany :cool: end game) Nie ma co robic... Co będziesz kolejne dwa lata spędzał patrzą na to samo? Tu trzeba zmian... gram 3 lata. i tylko 1...
  14. Retryk

Wymagania na slota przy stracie miasta

Odp: Wymagania na slota przy stracie miasta hah.. jedyne co tu widze to puacz "ze JA strace" " JA oddam" luxzie w glowach sie poprzewracalolo wam?.od kiedy to jest simcity? ja jestem na Tak. gra by stala sie choc troszkie bardziej agresywna... a nie jak obecnie... nie ma ryzyka. a jedyne co...
  15. Retryk

Odp: Sytuacja na świecie Juktas a na Juktasie jak zawsze dym na FO xD
  16. Retryk

Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida

Odp: Dyskusja na temat Grepolis App na iOS i Androida osobiście dla mnie appka do "Grepolis" to wielkie nieporozumienie... Mam galaxy SII, pod androida.. i jak trza wejsc na grepolis to cóż... Obecne smartfony na ryku (jak i starsze) są wystarczające do wejścia w przeglądarkową wersję...
  17. Retryk

Sytuacja na Świecie Ksi

Odp: Sytuacja na Świecie Ksi hm.. 23 dni jeszcze.. toż to nic. przy stażu ponad 2 lata gry na tym swiecie... ;} ale cóż... kiedys trza odpocząć... :O
  18. Retryk

Dyskusja o zasadności banów raz jeszcze

Odp: Dyskusja o zasadności banów raz jeszcze Na grepolis dostałem za multi bany 2x, owszem nie mam co ukrywać oba słuszne, nie mniej w uzasadnieniu dowiedziałem sie o istnieniu regulaminu{pkt. który złamałem] jak i o kontach na których były nieregulaminowe akcje... ;p ale zadnych dowodów nie...
  19. Retryk

Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013 Jak dla mnie wielkanoc była owocna ;pp
  20. Retryk

Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013 widzę w końcu choś jeden pozytywny ruch twórców... blokada takich bonusów jak pakiety surki/ptk kultury na nowych serwerach... jak dla mnie bardzo dobre posunięcie... choć raz... ;]