Wyniki wyszukiwania

1. GreeN Theme

[Hobby] Modelarstwo: Polskie maszyny

Witam Chce zrobić listę aktualnych na rynku polskich maszyn do sklejania zarówno plastikowe jak i metalowe modele. Proszę o pomoc Interesują mnie samoloty, samochody, okręty, czołgi czy pojazdy pancerne. Proszę o namiary gdzie można kupić model w jakiej firmie i mniej więcej za...
  2. GreeN Theme

The Long Dark

Bardzo fajna gra survivalowa, grywa ktoś może?
  3. GreeN Theme

[Omawiane] [MODYFIKACJE] Elementy graficzne

Takie pytanko, O ile jest zalegalizowany to czy jest skrypt który zmienia wygląd poszczególnych jednostek/budynków ? Słyszałem coś o śniegu ale nie mogę tego znaleźć.. Fajnie by było podmienić sobie katapulty na czołgi a szermierzy na szeregowych :D Czy w ogóle zrobienie takiego...
  4. GreeN Theme

Szukam fajnej gry OFFLINE

Witam, Poszukuję fajnej gry offline, najróżniejsze gatunki najlepiej mmo lub coś w ten teges. Bez szaleństw z wymaganiami - gram na laptopie (4gb ram, windows 10 - karta zapewne zintegrowana) Interesują mnie gry w stylu Mount & Blade - współczesne czy nie, ważne aby można było grać bez...
  5. GreeN Theme

[To nie błąd] Pasek skrótów

Pasek skrótów nie działa jak należy. Zniknęły koszary i port i w żaden sposób nie można tego dodać. Po naciśnięcu w edycje paska nie można zresetować go (niby się resetuje, ale nadal mamy te same opcje). Nie można również dodać nic nowego, nawet podmenu ponieważ jest już maksymalnie 6 pozycji...
  6. GreeN Theme

[Hobby] Tatuaże i wszystko o nich ;)

Witam Zapewne wielu z Was ma jakieś tatuaże, planuje sobie zrobić lub ma jakieś pytania co do tatuowania: zapraszam do dyskusji o tej pięknej, abstrakcyjnej aczkolwiek nie dla każdego sztuce :)
  7. GreeN Theme

[Inne] Telefony komórkowe

Witam, Nie oszukujmy się każdy z nas ma telefon.. obecnie nie da rady normalnie funkcjonować bez komórki - dlatego zakładam ten temat gdzie podyskutujemy troche o telefonach komórkowych. Jakie telefony polecacie? Na jakie nowości czekacie? Wady i zalety? Zapraszam do dyskusji.
  8. GreeN Theme

[Naprawiony] Następny z kategorii SENAT

Następny błąd w podglądzie senatu :) Tym razem możemy rozebrać budynek (w tym przypadku mur) którego już nie mamy ;p Pozdrawiam, -P-
  9. GreeN Theme

[Wyjaśnione] akademia

czy kiedy burzymy akademie to zbadane już tam rzeczy przepadają? Pytam bo kiedyś nie przepadały i można było mieć akademie nawet na 1 poz, ale obiło mi się o uszy już kilka wersji. Pozdrawiam, -P-
  10. GreeN Theme

[Naprawiony] Senat, informacja

po aktualizacji nie widać kiedy skonczy sie budowa po najechaniu myszką na czas, jest jedynie godzina ale nie ma daty, przy zlecianiach powyżej 24h można się pogubić. Taki tam następny malutki błąd po aktualizacji :)
  11. GreeN Theme

[To nie błąd] Wioski rolnicze - zadowolenie

Witam, Podbiłem miasto na nowej wyspie, następnie podbiłem wioskę i zażądałem surowce (tzn. splądrowałem przez kapitana). Mimo że nie miałem podbitych wszystkich wiosek rolniczych to we wszystkich wiochach spadło zadowolenie, wcześniej niepodbita wioska nie traciła zadowolenia pytanie tylko...
  12. GreeN Theme

[To nie błąd] [GRA] Widok Cudaka

Witam, Zauważyłem małe niedopatrzenie graficzne w grze. Otóż cud aktualnie wygląda tak: a według wiki powinien wyglądać tak: Grafika zatrzymała się na wcześniejszych poziomach, wydaje mi się że to nie jest celowe :) Pozdrawiam, -P-
  13. GreeN Theme

[Hobby] Modelarstwo

Witam, interesuje się ktoś może modelarstwem ? RC'ingiem czy tym podobnym? :) -P-
  14. GreeN Theme

*Perwersja*

Nazwa sojuszu: *Perwersja* Teren: Wody morza 57, 47 oraz 37 Sojusz założony: 2013-06-23 Cuda: Kolos rodyjski Członków: 2 osoby Witam, Obiecałem zrobić prezentacje/kontynuacje kiedyś dobrze zapowiadającego się sojuszu z Itaki – Dom rozkoszy. Mimo że jest to pewnego typu kontynuacja wszystko...
  15. GreeN Theme

[Hobby] RC - Modele zdalnie sterowane

Witam, Interesuje się ktoś może modelami zdalnie sterowanymi? albo ma jakieś lub planuje kupić? Może jest ktoś tutaj na forum kto się na tym zna ;p Jestem amatorem w RC ale wkręca te malutkie hobby :) Zapraszam do dyskusji - - - Automatycznie połączono posty - - - anybody?????????
  16. GreeN Theme

Prośba o zrobienie herbu

Witaj, Czy ktoś znalazłby może chwilke czasu na zrobienie fajnego loga sojuszu? nazwa sojuszu: Perwersja Tematyka: Dom rozkoszy, perwersja, erotyzm. Najlepiej jakieś antyczne miecze i napis Dom rozkoszy, lub jakiś budynek i napis coś w tym stylu. Niestety ocenzurowane. Pozdrawiam, -P-
  17. GreeN Theme

GreeN Theme

A czemu nie :P Jeżeli ktoś ma jakieś pytania do mnie lub po prostu jest ciekawy to śmiało ;)
  18. GreeN Theme

Dom rozkoszy

Nic tak nie utwierdza mężczyzn w przekonaniu o własnej wartości jak kobieta, która krzyczy. Ale nie ze złości. Z rozkoszy. Sojusz Dom rozkoszy zaprasza w swoje szeregi. Dom rozkoszy jest prowadzony przez kilku kolegów z Phi, którzy postanowili się zabawić i tutaj ;) Szukasz dobrej zabawy...
  19. GreeN Theme

[Wyjaśnione] Cuda

Witam, Mam kilka pytań dot. Ery cudów. 1. Czy bonusy przyznawane za ukończenie budowy jakiegoś cudu przyznawane są sojuszowi czy osobnie graczom? (n.p sojusz który skończył budowę wszystkich cudów nagle się rozpada, czy gracze którzy te cuda budowali nadal mają bonusy czy zostają bez...
  20. GreeN Theme

Hiperborea - czas pokoju?

Hmm.. nie wiem o co chodzi, wysłałem dzisiaj kolona na szare miasto a wraca mi z komunikatem "Miasto XXX odwiedza miasto XXX gracza (XXX) w czasie pokoju". żadnego raportu nie ma jedynie powiadomienie. Powie mi ktoś o co chodzi?