Wyniki wyszukiwania

1. kuburek20

TOP 15 Idalium

2016-03-23 ________________________________PUNKTY EKO______________________________ ________________________________PUNKTY WALKI_____________________________ Aktualizacje co około 3 dni. Obserwujmy razem jak ranking będzie się zmieniał :cool: 2015-03-25...
  2. kuburek20

[Wyjaśnione] Problem z Aplikacją

Witam. Aktualizowałem sobie aplikacje na androida(bez nie działa) i wyskakuje błąd 492. Przed aktualizacją było ok. Telefon LG L7 II
  3. kuburek20

[Wyjaśnione] Szybkość rekrutacji jednostek

Ile wynosi szybkość rekrutacji jednostek na świecie urodzinowym (nie pamiętam nazwy)?
  4. kuburek20

[To nie błąd] Bład w złocie

A więc mój błąd wygląda tak wchodzę sobie kupowanie złota następnie klikam za SMSa pojawiają się 4 oferty 1- 330 złota - 11,07 zł 2- 700 złota - 23,07 zł 3- 700 złota - 23,33 zł 4- 1500 złota - 46,14 zł A więc oferty 2 i 3 są takie same a oferta 3 jest o 30 groszy droższa czy to jest w...
  5. kuburek20

[Nie można powtórzyć] [mobile] Bunt w wioskach.

Świat: Maraton A więc wygląda to tak mam włączoną wymuszoną lojalność. Mam 4 wioski rolnicze no to sobie co 5 minut grabie ale po godzinie gdy zgrabiłem jedną wioske mialem bunt tylko nie w tej wiosce w której grabiłem taka sytuacja powtórzyła sie dwa razy za pierwszym razem po prostu podbiłem...
  6. kuburek20

kuburek20

Witam jak wszyscy to ja tez jak ktos łaskawy prosze pytać od razu napiszę Imię Kuba :)
  7. kuburek20

[Wyjaśnione] Wersja mpbilna a cuda

Witam ja mam takie pytanie czy z telefonu mozna wysylac surke na cuda swiata? Czyli wiecie jest taka opcja w wersji mobilnej?
  8. kuburek20

[Wyjaśnione] Zaoraszanie graczy

Witam ja mam takie pytanie podam taki przykład. Gracz A zaprasza gracz B na świat knossos gracz osiąga 1000 punktów i gracz A dostaje 200 złota miesiąc później gracz A loguje sie na świecie lamia i potem znowu zaprasza gracza B gracz również osiąga 1000 punktów. I teraz pytanie czy gracz A...