Wyniki wyszukiwania

1. ArekPro

[Zakończone] Szachy dla czterech - I Edycja

Cześć, nie wiem czy wam się to spodoba, ale wpadłem na pomysł, żeby oprócz Warcabów na forum były szachy. Tylko, że zwykłe szachy są tylko dla dwóch osób, a to jak na nasze forum zdecydowanie za mało. Znalazłem jednak plansze do szachów czteroosobowych, a to już znacznie ciekawsze. Wszystkie...
  2. ArekPro

[Nowość] Znajdź najbliższe

W tej propozycji chodzi o to, aby po wejściu w informacje o jakimś mieście była opcja "Znajdź najbliższe". Po kliknięciu w tę opcję, pojawiało by się okno gdzie wyświetlałyby się najbliższe miasta należące do gracza wraz z czasami płynięcia/przybycia jednej wybranej jednostki z miasta gracza do...
  3. ArekPro

[Naprawiony] Przekreślony statek kolonizacyjny

Co oznacza ten obrazek wyświetlający się po najechaniu na ruchy wojsk podczas podboju(chodzi o to dlaczego jest przekreślony)?:
  4. ArekPro

[Nowość] Uwolnienie slotów po Cudach

Cześć, Pod wpływem wypowiedzi jednego z forumowiczów w temacie http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?20015-Dyskusja-na-temat-Cud%C3%B3w-zako%C5%84czenia-gry/page5 postanowiłem napisać propozycje: Jako że po wybudowaniu Cudów Świata motywacja siada i większość graczy kończy grę, mam...
  5. ArekPro

[Naprawiony] Event - błąd w opisie

W opisie wyskakującym po nakierowaniu myszki na prawo od liczniku czasu jest błąd. Chodzi w nim o to, że powinien pisać ile grup już znaleźliśmy a on zamiast tego pisze ile grup pozostało do znalezienia. Ponadto na światach bez bohaterów jest do wybrania Herkules który dodaje 20% siły...
  6. ArekPro

[Nowość] Wiadomości międzyświatowe

Mam taką propozycję dotyczącą wiadomości w Grepolis. Proponuje dodać możliwość rozmowy z graczem z innego serwera z tej samej wersji językowej - oczywiście bez możliwości przesyłania w BB-Code miast, sojuszy i.t.d. Uważam, że taka opcja powinna się pojawić, ponieważ obecnie jak zapoznasz się z...
  7. ArekPro

[Hobby] Geocaching

Zauważyłem, że nie ma takiego tematu na forum, a bardzo mnie interesuje czy ktoś z was jest poszukiwaczem skrzynek. Dla niewtajemniczonych: Geocaching to gra terenowa użytkowników GPS polegająca na poszukiwaniu "skarbów" ukrytych przez jej innych uczestników. Poszukiwane skarby, tzw...
  8. ArekPro

[Ulepszenie] Żądanie jednostek od wiosek rolniczych

2Moja propozycja dotyczy zmiany dotychczasowego całkowicie nieopłacalnego systemu żądania jednostek od wiosek rolniczych na nowy. Obecnie zdobywa się tam małą ilość jednostek(1 - 6), co obniża jej nastrój i należy czekać na następne takie żądanie(2-12h). Proponuje, aby zamienić jednostki na...
  9. ArekPro

[Omawiane] Nowy system podboju - jak grać?

Jak na razie nie grałem na żadnym świecie z nowym systemem podboju, ale w przyszłości chciałbym na którymś spróbować. Z Wiki wiem podstawowe informacje na jego temat, natomiast @spartaker napisał w moim temacie, że mur to podstawa. Jednakże mam trochę pytań na jego temat: 1.Czy widać, że dany...
  10. ArekPro

[Wyjaśnione] Pytania co do Jednostek Mitycznych

Mam kilka pytań co do jednostek mistycznych: 1.Czy badania Instruktor, Obowiązek służby wojskowej i Falanga działają na lądowe jednostki mistyczne(także latające)? 2.Którą jednostkę mistyczną najlepiej wybrać do ataku(do latającego to wiem, że Mantykora - chodzi o lądowy), a którą najlepiej...
  11. ArekPro

[Nowość] Wymiana łask boskich

Moja propozycja dotyczy wymiany łask jednego boga na drugiego. Jednakże nie byłaby ona między jednym graczem a drugim, lecz w świątyni(od poziomu 20). Byłaby możliwa raz na 12 h(za złoto raz na 9 h) w stosunku 2 do 1(maksymalnie 250 łask). Chodzi o to aby była jakakolwiek możliwość wymiany łask...
  12. ArekPro

[Ulepszenie] Powiadomienie o zaatakowaniu okupacji

Proponuję, aby fakt zaatakowania okupacji wywoływał powiadomienie w wersji przeglądarkowej i mobilnej(opcjonalnie) do kolonizatora. Ułatwiło by to grę i nie zmuszało kolonizatorów do ciągłego siedzenia przed komputerem.
  13. ArekPro

[Dobry] Dlaczego mój atak/wsparcie nie dochodzą na miejsce co do sekundy?

Dlaczego mój atak/wsparcie nie dochodzą na miejsce z dokładnością co do sekundy? Dzieje się tak ponieważ w grę wbudowany jest mechanizm o nazwie Anty-timing(w skrócie AT) - czyli zabezpieczenie, które za każdym razem gdy wysyłasz jakiś atak lub wsparcie dodaje lub odejmuje od jego czasu kilka...
  14. ArekPro

[Ulepszenie] [Aplikacja mobilna] Rewolucja w wyglądzie

Chciałbym wam przekazać projekt rewolucyjnych zmian, zwiększających intuicyjność Aplikacji Mobilnej Grepolis. Jeżeli zgadzasz się z pewnymi punktami a z innymi nie to nie naciskaj "Nie, jestem przeciw" dla całej propozycji tylko przycisk "Jestem za częścią zmian" i napisz w komentarzu które...
  15. ArekPro

[Wyjaśnione] Mobilne grepolis a podbój

Jak sprawdzić w aplikacji mobilnej Grepolis, jakie wojska podczas podboju stoją w naszym mieście i jakie są ruchy wojsk ?
  16. ArekPro

ArekPro

No ja pójdę za waszym przykładem i także założę swój temat z pytaniami. Tylko czy ktoś zechce zapytać?
  17. ArekPro

Wstępne logowanie

Cześć! Co wy na to żeby wprowadzić w Grepolis wstępne logowanie? Jak to wygląda cytuje niżej, ponieważ jest już cos takiego na Plemionach: Co Wy na to?
  18. ArekPro

[Nowość] Droga na Olimp - czyli między światowe wyzwanie

Moja propozycja to wyzwanie nazwane przeze mnie „Droga na Olimp”. Celem tego zadania było by wejście na Olimp a więc stać się równym herosom. Po zdobyciu Olimpu każdy gracz mógłby „wybić w kamiennej skale Olimpu” swoją nazwę gracza i krótką wiadomość. Byłoby to coś między światowego do czego...
  19. ArekPro

[Nowość] Dyplomata - nowe mozliwości

Cześć! Moja propozycja polega na wprowadzeniu nowego Doradcy premium(takie same koszty jak inni doradcy) o nazwie Dyplomata. Proponowany opis: Dyplomata jest doświadczony w zakładaniu i prowadzeniu sojuszu. Pomoże Ci w zarządzaniu sojuszem a ponadto przyspieszy twoje wsparcia do sojuszników...
  20. ArekPro

[Wyjaśnione] Wojsko

Cześć, chciałem się zapytać jakie proponujecie mieć wojsko, żeby optymalnie wykorzystać miejsce w zagrodzie. Proszę o przykład zarówno do wioski defensywnej jak i ofensywnej w starym systemie podboju.