Wyniki wyszukiwania

1. Libya1906

Sytuacja na świecie Cytera

Od malolata to byla sw.trojca i tak pozostanie :) to ze grubasy interesy robia z kim innym teraz nie znaczy ze ja mam isc ich sladem, za duzo wspolnie z Lechia wodki wypilem na meczach zeby brac udzial w tym co sie dzieje obecnie ;)
  2. Libya1906

Gratulacje dla wygranych, niestety nie wytrwalem do konca moze nastepnym razem:) Tak wiec jak bedziecie odpalac na nowym swiecie dawac cynka na email i cisniemy :) (michal_zem@tlen.pl)
  3. Libya1906

Dawno mnie na FO nie bylo i wiele sie nie zmienilo, dalej koperkowe afery i napinki od lat tych samych klaunow :) PS. gmk jak bys popatrzyl na mapke to wcale nie sa Za Chwile i Chimerycy w tak wspanialym polozeniu. Trzeba walczyc na dwa fronty ale dajemy sobie rade jak widac i nikt na FO nie...
  4. Libya1906

Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Sytuacja na świecie Idalium Coś bredzi chłopak :D za dużo internetu czyta :p
  5. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Idalium Proszę mi się tu odczepić od Cast Away:) My sie nie mieszamy w wasze jazzzzdy i gramy na spokojnie, po cichutku na uboczu:cool:
  6. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Idalium Mały cichy sojusz a jaką robote robi hehe
  7. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Idalium Eeeeee tam, my do centrum pchać się nie będziemy:cool: Trzeba skupić się na swoich małych wojenkach, tam na końcu świata;)
  8. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Idalium Sorki bejbs ale Ahmed musi opiekować sie naszym morzem;)
  9. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Idalium Narzekacie, wszystko hula aż miło:cool:
  10. Libya1906

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Pewnie sami wczasowicze:cool:
  11. Libya1906

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Siemka co to tu sie dzieje?? Warto grać?
  12. Libya1906

Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Przepraszam ze sie wtrącę w świat na którym juz i tak nie gram ale Curly17 niestety tym razem sie mylisz:) Mandaryneczkusia to osoba z ktora sie tylko flirtowalo na Priv. (bez obrazy Cytrusik) ale byla za slaba zeby mnie wspierac i...
  13. Libya1906

Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie VictoriaNike
  14. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Powodzonka
  15. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa A no to dziękujemy za szanse:D Naprawde bardzo miło z waszej strony:) A ty czasem nie konczysz gry??
  16. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa A co to sie dzieje z Nic Smiesznego:confused: Czyżby sojusz sie rozpadał??:p
  17. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Nie płacz już
  18. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Niestety mieszkam w Anglii i nie mialem jak odwiedzic grobów. Tak wiec odwiedziłem was
  19. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Na policje zadzwoń
  20. Libya1906

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Ja tam bylem tylko tydzien i bylo tak -Zalozyciel zabral calej radzie uprawnienia. -zerwal wszystkie pakty -nic nikomu nie powiedzial -zalozyl nowe pakty bez wyjasnien I tu sie zaczely schody bo kazdy gracz nie wiedzial co sie dzieje, forum skasowane chaos...