Wyniki wyszukiwania

1. jarass92

Sytuacja na świecie Olint

a to tu nadal wojna trwa :D szanuje ale pamietajcie, ze graczy juz nie ma tak duzo, nie wrzucajcie wszystkich na czarne listy bo zaraz nie bedziecie mieli z kim grac.
  2. jarass92

" Winnych tej sytuacji nie należy szukać u Karkówek, niezależnie czy to było zaplanowane czy nie." Świat jest zbyt długi, za dużo miast gracze mają, za dużo miast to za dużo możliwości ofensywnych i defensywnych, do tego jak się dołoży fejki żeby rozłożyć defensywę przeciwnika to się zaczynają...
  3. jarass92

No w Grepolis godności szukać, jak tu winni Ci co wygrywają a oszukani przegrywają, na innym świecie Ciebie będą oskarżać a Ty się będziesz wybielać, Grepolis to stan umysłu.
  4. jarass92

Jak Ty mnie zaimponowales teraz to nie wyobrażasz sobie nawet tego,7 rano a ja już humorek zrobiony mam, dziękuję :)
  5. jarass92

To po obu stronach ten sam błąd ale skoro padło miasto to ustawka. Tak se stwierdzili, że dzisiaj zawieszamy serwer i 100% się uda, jeszcze wysłali wiadomość do inno z pytaniem w jaki dzień można serwer popsuć a wy, że to zabronione. Wszystko można.
  6. jarass92

Spokojnie, inno da po 1000 Golda i po kłopocie dla nich :D
  7. jarass92

Byles tu caly czas to jak sie nagle znalazl?
  8. jarass92

Ale kurna imba, dajecie dalej, to je to, to sie czyta, to jest zalosne, tego tu potrzeba, jedziecie swiry, jedziecie!!! Jeszcze h szybko dajcie co za baje tam w sojku w wciskascie swoim, zaraz poleca kolejne szare :D
  9. jarass92

A Ci powiem, masz leb :D Wysylasz kogos zeby sie zapytal supportu czy przejecie szarego miasta narusza regulamin :D
  10. jarass92

No ale on sam musial poinformowac o szarakach kolego...wiec problem jest u was w sojuszu a nie w kazdym innym, dlaczego wasz gracz wam taki numer odstawil. Zamiast sie pogodzic z tym to caly swiat wyzywacie bo z jakiegos powodu wasz gracz was w bambuko zrobil. Wy mu musieliscie dac jakies...
  11. jarass92

z kiendyk zes sie przyturlal do tej gry? Co swiat jakas imba a Ty myslales, ze normalnie jest xD Wchodza nowi gracze i niczego sie nie ucza bo weterani widza w nich latwa zdobycz i nawalaja ile idzie byle latwe miasta zdobyc ale w Twoim swiecie to oni graja twardo do konca i od weteranow sie...
  12. jarass92

A zyjcie sobie w swoim swiecie. Jak kolony leca w dobra strone ustawione to w tej grze nie ma honoru, to tylko gra, wirtualna rzeczywistosc, nie ma co plakac. Jak w druga to nagle wartosci spoleczne istnieja, tak nie mozna, smrod sie ciagnie, sie tak ciagnie, ze po kazdej akcji na nastepnym...
  13. jarass92

Siedzisz w sojuszu z graczami, ktorzy grali na lapitosie. Przypomne Ci, ze na lapitosie poszly ustawione kolony na gracza CSW i to na poczatku gry.To byly kolony tuptusiow wiec grasz z ludzmi, ktorzy brali w tym udzial. Tez zale byly do sojuszu bo jej znajomy bimbal i trafil w rozbiorki za to a...
  14. jarass92

No ja widze w nim potencjal sisi xD Z drugiej strony, jeden daje szare a drugi wysyla dziwnego masa na caly swiat, niezle cyrki tam sie robia.
  15. jarass92

Nick juz ma skreslony xD o Jezuniuuu, uwaga, uwaga, albo pojdzie do innego sojuszu tak jak kazdy inny co odwalil jakas lewa akcje albo zrobi od nowa konto i bedzie grac gdzie chce :D Moze tu wina sojuszu a nie jego, moze cos nie tak w sojku. Szarych sie bez powodu nie daje.
  16. jarass92

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

[USUNIĘTO] Potezny plus dla was. Apka tak szmiga, ze mi telefon nawet sie nie grzeje juz. Alarm nie wyje, slonce swieci. Szanuje.
  17. jarass92

Sytuacja na świecie Lapitos

Kwiat naszej mlodziezy, to nie ma co wyzywac tylko chwalic.
  18. jarass92

to jak nie wiadomo to nic zlego :P
  19. jarass92

a co zrobil tokat bo usuniete a tak zle o nim tu mowicie :D
  20. jarass92

Jak ja tu typie nie gram, napisalem o rozbiorke do radnego bo od kupy czasu festyny klepie tylko :p Chcialem wejsc w dyskusje z Toba ale w sumie dotarlo do mnie, ze zaraz swieta i nie chce mi sie juz na martwym swiecie z takimi pro graczami rozmawiac. Wesolych i powodzenia, walcz o top 1.