Wyniki wyszukiwania

1. fliperobandito

Sytuacja na świecie Lapitos

Nie ma o czym gadać.... co zaglądam to gorzej ..
  2. fliperobandito

OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

System: - stary - - nowy - X Zakończenie: - cuda - X - dominacja - Morale: - tak - - nie -X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 -X szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 -X handlu: - 1 - - 2- - 3 -X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 -X - 22:00 - 6:00 - - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - Ilość...
  3. fliperobandito

Sytuacja na świecie Apollonia

nie chce mi się czytać tego wszytkiego znów ale teraz sam doświadczam chyba problemu niektórych którzy latają z gradem bo nie umieją miasta przejąć dla mnie to ale każdy gra jak umie :) pozdrawiam
  4. fliperobandito

Sytuacja na świecie Cytera

No no na razie ciekawie ale tak jak ktoś to już zdążył zauważyć ("stara" wyjadaczka diablica) to początek więc wszytko się zmieni
  5. fliperobandito

hmm nie rozumiem bo ja tu ani na priv do nikogo nic złego brzydkiego nie napisałem nigdy ale ok :)
  6. fliperobandito

mogę pokazać wam nawet teraz konwert z agory bo stoi to co stało nie wiem co wam z sigmy piszą, ale raczej nie współpracujemy , mało tego dziwnie myślicie skoro jak stawiamy 7k bir to już myślicie że to nie nasze jak ja sam mam 5k prawie zawsze taki etap świata . A tak żeby było jeszcze...
  7. fliperobandito

zaraz modek pokasuje wpisy :)
  8. fliperobandito

ja nawet jak jest to cofam nie wiele to przecie kosztuje 300 pw ? co to jest no chyba że ktoś bobek ale to i z festynów 1 festy więc...
  9. fliperobandito

jedni na drugich piszecie a sami nie jesteście lepsi :) ktoś tam pisał że sigmole burzą miasta które chcą przejąć a Piz to co nie ? pokazać wam rapki jak latacie z gradem ? mało tego są i tacy co jak już im nie idzie to walą błyskawice . Na tym świecie jest taki problem że tu mało kto gra...
  10. fliperobandito

Wy naprawdę chyba macie jakieś problemy ze sobą
  11. fliperobandito

Ja piję co dzień i cały czas też próbuję coś ukraść tylko cos mi nie wychodzi ostatnio :)
  12. fliperobandito

Trzeba być czujnym ;) spokojnie chcesz to próbuj to zobaczysz czy mam czym obstawiać :) No wszyscy na czerwono to u nas neutralny kolor a szczególnie Wy i Sigma
  13. fliperobandito

czujek nie mam w miastach sigmy ale skoro to na wyspie gdzie mam miasto to widać że właściciel sie zmienia :) szkoda że trochę poźno zobaczyłem bo bym wykorzystał moment i może to ja bym zabrał to miasto :P bo tak będzie ciężko za daleko pływać trzeba ;) u mnie już biało
  14. fliperobandito

my tu wszystkim pomagamy i wszystkich kochamy bo wszyscy u nas na czerwono :) i nie musi być incognito :)
  15. fliperobandito

ale tu krzykaczy
  16. fliperobandito

Troche to śmieszne że taki mały sojusz jest oskarżany o co kolwiek tylko dla tego że potrafi zabrać miasto np PiZ a Piz nie potrafi zabrać temu małemu sojuszowi miasta to wtedy od razu teksty Sigma wam pomaga Sigma sie z wami zgrała, czy wy macie jakąś obsesje ? A prawda jest taka że jedyne co...
  17. fliperobandito

Każde wytłumaczenie to jakieś wytłumaczenie :)
  18. fliperobandito

Chce wam sie tu tak jeszcze przekomarzać po co czekać do 00:00 ? lecie już przynajmniej nie będzie napaleńców co w bonusie polecą
  19. fliperobandito

Dyskusja na temat nowego świata

a ja bym chciał taki : nowy morale brak limit soj 100 (a co akademi mniej ) 1/3/5 hehe :P a co ale od dawna marzy mi sie coś takiego (jota) : prędkość: 4 system podboju miast: nowy z buntem morale: brak noc: 23-7 limit członków w sojuszu: 100 ochrona początkujących: 5 dni Świat...