Wyniki wyszukiwania

1. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ubek ty grasz by wygrać na Barytosie wygrałeś? Hehheehehe
  2. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Trzeba dać radę jakoś z wami wszystkim.
  3. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Szkoda wychodzić Kornowirus grasuje. Ta chyba zbić hehehe
  4. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jak będą mieli szczęscie na plus 20 ciągle xD No ale nie będe się kłócić.
  5. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nudy chyba nie zbyd my kontra 3 największe sojusze na M54 xDDDD My się nie nudzimy xD
  6. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Weronika. Powiem ci w ruchomym często widzę przy odbijaniu DO 3 razy sztukę. Więc Ja nie zmieniam dilera bo nie cipam. Spółka by zbiła za jednym strzałem 10k Birem hahhaa ciekawe skąd by wzięli tyle paczek ogni. Hmmm
  7. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Bez urazy
  8. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Witam Widzę że spółka i DO 3 razy sztuka i Urzędasy zrobiły koalicję. xD Co Spółka taka słaba że muszą prosić o odbijanie kolonów Do 3 razy sztuka? Takie cwaniaki. A jak przyjdzie co do czego krzyczą na boki pomóżcie pomóżcie.
  9. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Uszanowanie wszystko w porządku leć dzień jak co dzień. Na razie mam Kacperka na wyspie szkoda mi latać po nim lubię go ale szkoda mi go. Dobry chłopaczek z niego. Weronika spoczko ;)
  10. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kurcze skasowali
  11. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

To nie moje hhahaha akurat xD
  12. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kolega z Mantami leci xD
  13. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czasem trzeba ratować tak honor xD Bogus coś wie o tym. Ja też wiem. Na Barytosie wolałem walnąć szarki niż iść pod rządy Poradnika. I plum lina frontowa z Tkaczykiem padła :)
  14. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Weronik255 pamiętasz Dyme jak wbijałaś zęby w klawiaturę xD Jacy my to byli złośliwi :)
  15. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Panie Panowie miłego wieczoru życzę ;)
  16. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

kacperek lan dzisiaj o godz. 19:56 Przestań typie klepać te farmazony na forum ogólnym Ja siezdę obstawiony? Klepnij się w głowę, bo wezmę więcej miast w tej okolicy i skończę Ci kolejny serwer szybciej, niż Ci się wydaje. Kacperku proszę cię xD Sprzedałeś się więc co teraz się wżywasz xD Ile...
  17. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kacperku o której do szkoły dziecinko :)
  18. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

xDDDDDDDD Przy farciłeś kurde że jechałem autem xD Muzyka za głośno xD A dzięki za tiremki mi na nich nie zależy bo je zbuduje 2h xD
  19. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

-012- zabawimy się Zabunkrował się i zadowolony. Tylko nie pojmuje sojuszu Wilków xD Naleśniki żeby podbić miasto na naszej wyspie musieli próbować 10 razy db może 6 xD Mniejsza z tym. I mieli do tego pomoc w postaci ruchomego, jak my wstawiliśmy kolona xD I udało się im za każdym razem...
  20. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Już Organizujesz koalicje przeciw nam xD Woda jesteś po prostu mistrz