Wyniki wyszukiwania

1. k-nightmare

Lojalność w wiochach.

Wytłumaczę jak w przedszkolu... 1. Mam dwa miasteczka na wyspie 2. Mogę zaakceptować misję gdzie będę tracił nastrój w wioskach. 3. Po aktywacji OBYDWA moje miasta tracą na tym, a przecież załączyłem w mieście A, a nie w B. Teraz uwaga drogie dzieci... Teraz jest tak: 1. Mam dwa miasteczka...
  2. k-nightmare

[Wyjaśnione] misje wyspowe

Czy jeżeli odrzucę nagrodę za misje wyspową przypuśćmy bonus do obrony to monety też przepadają? :)
  3. k-nightmare

[Wyjaśnione] Rozdawanie pkt walki...

W jaki sposób są dzielone pkt walki? Godzinę temu właśnie spotkałem się z sytuacją gdzie kolega z 1 biremą u mnie wbił 150pkt walki, a ja marne 58 za obronę własnego miasta tracąc przy tym straż miejską, a On ze stojącą biremą w porcie ściągnął 150... To ja wychodzę na wielki minus z...
  4. k-nightmare

[Nie można powtórzyć] [MOBILE] Pisanie wiadomości i pw

Dzisiaj próbowałem odpisać na jedną wiadomość pw. I nie wiem czy to błąd, ale w trakcie pisania tej też wiadomości klawiatura się schowała (sama). Wyłączyłem i włączyłem ponownie apkę i po raz drugi w trakcie pisania klawiatura zniknęła. Po klikaniu tysiąc razy na pole wiadomości nie...
  5. k-nightmare

[Naprawiony] numer morza

Są już dwa widoczne błędy które przesłał mi kolega Pierwszy to cyferka morza w lewym górnym rogu (w tym kółeczku) Drugi jest w prawym dolnym rogu pod "REVOLT TOOL" Screeny kolegi: Numerek- Tool- Kolega się śpieszył i screeny są jakie są...
  6. k-nightmare

[Naprawiony] Pasek zadań się zlewa

Kolega dzisiaj zauważył mały błąd po tym jak skończył mu się zarządca. Otóż zlewa się pasek zadań- Chyba, że to u niego tylko tak wygląda?? :p
  7. k-nightmare

k-nightmare

Może ktoś ma pytanie do mojej skromnej osoby? :cool: