Wyniki wyszukiwania

1. Johnaldinio

Dyskusja na temat nowego świata

W poniedziałek
  2. Johnaldinio

Dementuje pogłoski,to nie moja ekipa
  3. Johnaldinio

Co tam dziki,kto wchodzi?
  4. Johnaldinio

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wszedł Stachu,zagroził i cisza nastała xd
  5. Johnaldinio

Wchodzisz na nowym nicku,obrażasz mnie i myślisz,że jesteś fajny xd Następny niedowartościowany typ xd I jak już coś mówisz to bądź na bieżąco,nie reaguje na słowo kelner od dość dawna,masz braki w informacjach i polecam ci to albo nadrobić albo po prostu siedzieć i nie kłapać dziobem bez...
  6. Johnaldinio

Cosiek już tyle razy ci tłumaczyłem-nie zaczepiaj mnie w żaden sposób,siedz na tym końcu świata i graj na spokojnie. Nie wydawajmy się w żadne dyskusje,dywagacje itd bo nie jestem już w stanie po takiej przerwie w trollowaniu zejść do Twojego poziomu,a nie mam łopaty żeby sobie dół intelektualny...
  7. Johnaldinio

Te SPQR cię jeszcze zaskoczy. Jak na zbieraninę która razem gra pierwszy serwer dość wytrwale grają. Pomijam,że tam kronika się wbijała bo kończyły jakieś boby albo ludzie szaraki walili. No,ale trzon niezły.
  8. Johnaldinio

Dobra vari, odwołaj swoje pieski jednak xd Już wystarczy na dzisiaj,liczyłem że sam się pofatygujesz skoro już na chwilę wbiłem xd Powyższy post nie ma celu obrażenia was,ale variego się nie broni tylko ciśnie-kiedys zrozumiecie :p
  9. Johnaldinio

Sytuacja na świecie Pandosia

Fajny ten sparow,taki nie za madry Miasta ci na żywca brali więc cssss PW glorii są dzielone na dwa od dawna,a teraz na trzy Zamysł od początku świata był prosty,dać wam się nakręcić że tylko miasta budujemy i nałapac pw na bezsensownych kolonach Nie ma eventu,nie ma mitów,nie ma valarow...
  10. Johnaldinio

Zależy dla kogo Fajne te valary,takie nie za dobre
  11. Johnaldinio

To poczekaj aż vari zabłyśnie wypowiedzią
  12. Johnaldinio

Nie skacz bo się wbijesz w ziemię bardziej niż cosiek xd
  13. Johnaldinio

Ja ci przypominam że jesteśmy do siebie podobni xd Więc wiesz, jak mi cisniesz po wyglądzie to taki autopocisk zawsze wyjdzie :p
  14. Johnaldinio

Ty no stary,ja wiem jak wyglądam i jaka mam twarz,nic specjalnego,wręcz odstrasza. Tylko dla mnie np operacja plastyczna jest rozwiązaniem A Ty głupi będziesz zawsze,właśnie to nas różni
  15. Johnaldinio

Jechanie po cośku to kopanie leżącego On swoimi wypowiedziami po prostu się kładzie na glebę,a wszelkie pociski to zwykle kopniaki Niby fajnie mu cisnąć bo głupio szczeka,ale to już nie sprawia satysfakcji
  16. Johnaldinio

[Ulepszenie] Rozbiajnie wojsk

Ty sparow dopracuje swoją interpunkcję i gramatykę. Wiemy,że tobie pomysl strasznie nie odpowiada bo potrafisz sojusz zmienić 3x w ciągu tygodnia.
  17. Johnaldinio

Rada graczy. Nie ma to tamto,musisz uważać. Jest opcja,że wszystko co napisałeś się sprawdza,ale chyba nie o to chodzi. W każdym razie jesteś mini jasnowidzem
  18. Johnaldinio

Rozbawić miało xd
  19. Johnaldinio

Ale już masz 36h podczas których te wojsko po prostu stoi ew jest wysyłane na wroga tak jak powinno być Poza tym oboje dobrze wiemy,że nie każdemu będzie się chciało robić tak jak piszesz,a druga połowa na to nie wpadnie xd
  20. Johnaldinio

36h od zmiany sojuszu. Czyli np ktoś z mojego sojuszu wychodzi i zakłada nowy sojusz a nadal musi czekać z tym PW Bo to już jest żenujące po prostu co się dzieje