Wyniki wyszukiwania

1. izinho

[Nie można powtórzyć] Aplikacja mobilna

Co się dzieje z apką? Nie mogę wejść na żaden świat od 10 minut.
  2. izinho

[Naprawiony] Co się dzieje z grą?

Tak jak w tytule nie mogę zalogować się do gry,ma ktoś podobnie ? - - - Automatycznie połączono posty - - - Znowu jakieś prace modernizacyjne? Przez 5 minut nie mogłem wejść do gry a teraz lagi na maxa.
  3. izinho

[Wyjaśnione] Pytanie odnośnie Potuska

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?6153-GRCRTools&highlight=potusek Czemu moja wypowiedź ukaże się po sprawdzeniu przez moderatora? Grzecznie mówiąc skoro zadaję pytanie do Twórcy tego skryptu ,nie widzę potrzeby mieszania w to moderatora,więc może moderator teraz się wypowie?
  4. izinho

izinho

Jak ciekawi to pytajcie,nie obiecuję że znam wszystkie odpowiedzi :)
  5. izinho

[To nie błąd] Bohaterowie

Poprawcie liczbę dodatków po zwiększeniu poziomu bohatera bo pokazuje że zwiększa produkcję surowców i na obrazku jest też złoto które niby przybywa i ja naiwny myślałem że tak będzie ;) a nie jest:) Powiększa produkcję podstawowych surowców i nic więcej :)
  6. izinho

[Wyjaśnione] Złoto

Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam takowy i pytam : Czy złoto przepada jeżeli jest zamykany świat na którym gram,a nie gram na żadnym innym ?
  7. izinho

[Wyjaśnione] Nagroda za 7 dzień

Panie i panowie mam pytanie: wiecie może jak długo może wisieć nagroda za 7 dzień gry (100% surki) ?