Wyniki wyszukiwania

1. ArtArtWawa

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Koniec w końcu -Smerfy gratuluję wybranej Xerdas czy jak tam masz sądzę że Ferdziu więcej wygrał na grepo niż Ty w tę grę co z Babą jagą grałeś. Więcej pokory bo serio wpierw jeździłeś na forum u nas że smerfy to -wiele epitetów było-a później odszedłeś twierdząc ze do niech nigdy nie dołączysz...
  2. ArtArtWawa

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Mimo że się nie lubimy to tutaj popieram kolegę - kolejny sposób do nadużyć Inna sprawa Sisi można być w innych sojuszach i się ustawić na PW bez pon-ów gramy ale sobie pkt. nabijamy i co ukarze inno kogoś za atakowanie wroga bez zapałek??? Przecież mam prawo nie umieć grać lub zapomnieć...
  3. ArtArtWawa

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Sisi a pomyślałaś może tak przez chwilę: Nie rozbijamy się to inni też tego nie zrobią?? Nie bo pewnie pomyślałaś : Ok lecimy z rozbijaniem, Oni jeszcze na to nie wpadli będziemy do przodu. Zmiany najlepiej zaczynać od siebie -dać przykład
  4. ArtArtWawa

Sytuacja na świecie Lapitos

Nie no tego jeszcze nie było hehe a jak będę gadał z kimś kto ma z Wami pona-pakt to też ma ten sojusz oddać Wam wioski?? anie przecież to zrobiliście Wy dezerterom albo nie jak ktoś od nas szaraki walił na naszych wyspach to wy niepowinniscie tam wchodzić bo to nie honorowe i my Wam też nie...
  5. ArtArtWawa

To sam policzyć nie potrafisz???
  6. ArtArtWawa

Ostatnio nie maiłem czasu tutaj zajrzeć i teraz czytam i nie wierzę KS10 chwalisz się?? Dla mnie to raczej żalisz 3 Wasze akcje na Dezerterów i wynik 15-3 w przejętych wioskach??? Buhahahaha ja moich zjechałem po akcji bo przejęliśmy tylko 16 wiosek w akcji przeciw Waszej koalicji -wliczając...
  7. ArtArtWawa

Tego jeszcze nie było żebym z paktów lub ponów miał się tłumaczyć na FO Pakt z Dezerterami był podpisany wtedy i tylko wtedy gdy nam na tym zaczęło zależeć a że ludzie się znają z tych dwóch sojuszy i szanują to chyba dobrze co nie??
  8. ArtArtWawa

Ale dyskusja hehe dobra przyznam się Nie zaśniesz i Nie pośpisz to nasze akademie i robimy KS10 w bambuko bo dezerterom nabijają sloty a później przy dominacji Oni będą mieli ich najwięcej hehe Przy okazji przypominam o tym że szanowny Pan Kapitan nadal mi nie odpowiedział na pytanie - może...
  9. ArtArtWawa

KS10 mam takie pytanie tylko szczerze bo nie chcę sprawdzać statystyk ile razy walnąłeś szaraki na grepo załóżmy do EC bo niektórzy nie lubią EC i wtedy robią szaraki -ja raz albo dwa po EC ale przed nigdy więc proszę łaskawie jak tak z szaraków się śmiałeś powiedz ile razy Ty to zrobiłeś i nie...
  10. ArtArtWawa

top 15 sojuszy

Sisi dużo wspólnego masz z Haszkiem ja też mam sporo znajomych w Nie zaśniesz i też do mnie pisali jak zobaczyli że Ty tam jesteś i nie były to pochlebne wpisy
  11. ArtArtWawa

Dyskusja na temat aktualizacji

Dobrze że tam nie gram -ale współczuje im tam -skąd brać farmy????
  12. ArtArtWawa

Dyskusja na temat aktualizacji

Nowości Zmodyfikowaliśmy funkcję zapobiegania atakom tak, aby ulepszyć rozgrywkę. Dotychczas funkcja ta dopuszczała sytuację, w której mocniejszy gracz mógł zaatakować słabszego, po czym gracz zaatakowany nie mógł atakować w odwecie. Obecnie atak będzie możliwy tylko wtedy, gdy słabszy...
  13. ArtArtWawa

Ciekawe spostrzeżenie -to w sumie to samo jest z Tobą pojawiasz się na FO jak pali się Tobie grunt pod nogami Tak szczerze co do szaraka zdarzają się wszędzie u nas są w miarę kontrolowane -w czasie gdzie jest spokój niektórzy kończą bo real i to w czasie gdy u nas serio dobrze się dzieje...
  14. ArtArtWawa

To tak jak my -dlatego nie zdradzimy ich bo nam wioski zwiniecie
  15. ArtArtWawa

a co szukasz łatwych celów???
  16. ArtArtWawa

nie chodzi o ich ranking tylko o fakt że jednak off musiał lecieć jakiś na nich i nie mógł na te cele z topki lecieć Twoim tokiem myślenia można napisać że w sumie to akcja klapa u Tuptusiów bo tylko kilka miast czerwonych zabrali bo nawet szaraki zbierali a to że szaraki były z sojuszów topki...
  17. ArtArtWawa

To nie były dwa sojusze tylko 3 soje do tego jeszcze chyba jedno albo dwa miasta z mniejszego soja a akcja fajnie wyszła chociaż moich wymagań nie spełniła liczyłem na 95% przejęć a tutaj trochę brakło ale i tak nieźle 25 miast chyba
  18. ArtArtWawa

top 15 sojuszy

głupoty prawisz FO to też grepo i mimo że gadasz głupoty to do póki nie złamiesz regulaminu nawalasz je dalej i nikt Ciebie za to nie powiesi
  19. ArtArtWawa

top 15 sojuszy

Niech głosi ale w swoim sojuszu -pozwolę mu wyjść a że będziemy go atakowali cóż taka gra
  20. ArtArtWawa

Sytuacja na świecie Hermonassa

kilka k birem i kilkanaście k lądu do tego mase defa po przejęciu nawet 2 dni to chyba jednak broniliście