Wyniki wyszukiwania

1. Mahur

Sytuacja na świecie Olint

Niby prędkość 4 a jakoś... nudno się zapowiada
  2. Mahur

Dyskusja na temat nowego świata

Oho, jestem pod takim wrażeniem, ktoś wysłuchał graczy, że aż się chyba skuszę :D
  3. Mahur

4 troszeczkę za szybko jak dla mnie, pamiętam jaki młyn był na Jocie, na 2-3 bym się skusił :D
  4. Mahur

Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Dobrze gada, polać mu!
  5. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Wszyscy, którzy piszą że ktoś wygrywa bo załatwia sprawy dyplomatycznie widocznie nie rozumieją sensu tej gry.
  6. Mahur

Dyskusja na temat konkursów

Odp: Dyskusja na temat konkursów Jak spadnie śnieg. :rolleyes:
  7. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Robicie za parasol więc sorki. ;)
  8. Mahur

[Ulepszenie] Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar) Za, mam już kilku kandydatów którzy cały czas będą mieć problemy z materiałami. :rolleyes:
  9. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Teraz trzeba trochę tych z VENATORES pomęczyć. :rolleyes:
  10. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos 1. Ocenzurowani mają w trzech odłamach łącznie 800000 punktów 2. VENATORES w dwóch sojuszach 700000 3. O N Z - 500000 4. Looney Tunes - 500000
  11. Mahur

Dojdź do 50 zanim ja (Elastynka) napisze 0 :D

Odp: Dojdź do 50 zanim ja (Elastynka) napisze 0 :D 5 lalalalalalalala
  12. Mahur

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Marzenia :rolleyes:
  13. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Coś ciekawego w szerokim świecie?
  14. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Najciekawsze na ten moment sojusze: -VENATORES (!) -O N Z -Looney Tunes -Poza Kontrolą
  15. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Ej, zapomniałeś o mojej mądrości z morale -.-
  16. Mahur

No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! Ten niebieski to taki jak stragany przy targowisku. Ale wątpię żeby to było tak proste. :D
  17. Mahur

Dojdź do 50 zanim ja (Elastynka) napisze 0 :D

Odp: Dojdź do 50 zanim ja (Elastynka) napisze 0 :D 13 Może pośpiewamy Elastynce? :rolleyes:
  18. Mahur

Odp: Wpuszczanie światów czesciej. Dobrze gada, polać mu!
  19. Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Ilmar z Gythium od początku do teraz nie wypadł ani na chwilę z pierwszej czwórki. Jego sojusz Sigma Bross też chyba tylko na początku był trzeci, a teraz nie spadają poza średni szczebel podium. :)
  20. Mahur

Dyskusja na temat konkursów

Odp: Dyskusja na temat konkursów Dosyć sporo, jak nie odśnieżę to z garażu nie da rady wyjechać. -.- Ale za to zdjęcia najładniejsze wychodzą w zimie. :D