Wyniki wyszukiwania

1. -AvI-

TOP 15 - Ranking - Statystyki

Hi, w tym temacie będę zamieszczał ogólne statystyki jak i standardowe "Top15". Jako, że statystyki ciągle ulegają zmianie, częsta będzie aktualizacja. Stan z: 29 stycznia 2015 - 13:25 TOP 15 - Gracz TOP 15 - Gracze wojownicy TOP 15 - Sojusze TOP 15 - Sojusze wojownicy
  2. -AvI-

[Naprawiony] Błąd, tłumaczenie....

Witam, zauważyłem dzisiaj mały błąd. Błąd polega na tym, że nie przetłumaczono jednego wyrazu.. Wyraz fertigstellung powinno mieć polskie tłumaczenie, błąd występuje w akademii podczas badania "Podbój". Nie przeszkadza to w grze, ale jest to małe nie dociągnięcie..
  3. -AvI-

[Naprawiony] Błąd na stronie Rekrutacja do Teamu Grepolis

Witam, zauważyłem błąd na stronie Rekrutacja do Teamu Grepolis w zakładce "O Nas". Można nie uważać to za błąd, a za brak aktualizacji. Tak, więc sprawa wygląda następująco: Problem występuje w 3 akapicie W zdaniu: Moim zdaniem tam powinno być tak: lub w ogóle zmienić całą...
  4. -AvI-

Program

Witam, chciałbym zadać jedno pytanko, ale najpierw cos o tym opowiem. Kiedyś jak grałem na Beta niektórzy gracze mówili, że używają pewnego programu to plądrowania wiosek NPC. Tym programem był <ciach>. Program zapamiętuje ruchy i kliknięcia myszką, jak i klawiaturą. Więc takie pytanie: Czy...
  5. -AvI-

[Naprawiony] [Wiki] Błąd w opisie "Wielkanoc 2013"

Witam, zauważyłem błąd w opisie eventu Wielkanoc 2013 na stronie wiki. Pierwsza tabela jest dobrze, ale druga i trzecia nie za bardzo.. W drugiej tabeli zamiast : stone - powinno być Kamień (tłumaczenie) i zamiast "otrzymuje 5000 srebrnych monet" - to "otrzymuje 5000...
  6. -AvI-

Top 15 sojuszy (Heraklion)

......................................................................................................................................... Dane będę starał się aktualizować co 1-2 dni (nowy świat). Będą tutaj takie dane jak: Sojusze Sojusze - atakujący, Sojusze - obrońcy, Sojusze - wojownicy...
  7. -AvI-

Surowce

Mam takie pytanie do bardziej doświadczonych graczy...Ale może najpierw coś napisze. Kiedyś zaczynałem grę na nowym świecie.. Od razu pierwszego dnia. Normalnie się rozbudowywałem. Gracze ze złotem (złotnicy) rozbudowywali się szybciej.. Po prostu szybciej im rosła liczba punktów rozwoju. Ja...