Wyniki wyszukiwania

1. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Hiperborea

Istnieje , mało sie dzieje ale dla mniej aktywnych graczy jest ok. Tutaj link do mojego sojuszu w spokojnej okolicy
  2. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Hiperborea

Zalogowałem się tu po paru letniej przerwie Mimo że świat spokojny to i tak można powojować ;) Na przykład blackcurrant82 zostawił po sobie 174 dobrze rozbudowane miasta :) 2300 ogni ubitych jednego dnia :D
  3. GreeN Theme

[Hobby] Modelarstwo: Polskie maszyny

Witam Chce zrobić listę aktualnych na rynku polskich maszyn do sklejania zarówno plastikowe jak i metalowe modele. Proszę o pomoc Interesują mnie samoloty, samochody, okręty, czołgi czy pojazdy pancerne. Proszę o namiary gdzie można kupić model w jakiej firmie i mniej więcej za...
  4. GreeN Theme

World of Tanks - Temat zbiorczy.

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Szukam rekrutera W zamian oferuje różnego rodzaju kody bonusowe
  5. GreeN Theme

Dota 2

Odp: Dota 2 Nie grałem ale widzę że za darmo na steamie jest, warto tam zaglądać ? Czy następna bezsensowna gra typu LoL?
  6. GreeN Theme

The Long Dark

Bardzo fajna gra survivalowa, grywa ktoś może?
  7. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Dał byś linka gdzie to napisali ? :P Nie chce mi się przeszukiwać forum
  8. GreeN Theme

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Co z tego, Typa też robili na ruskich a potem przenieśli na chińskie i nikt jakoś nie pamięta :P
  9. GreeN Theme

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. mam nadzieje że naszego rudego przeniosą wtedy do polskiego drzewka
  10. GreeN Theme

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Wargaming zamieścił informacje o superteście - mają podobno wprowadzić polskie drzewko..
  11. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Farsala

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Dzisiaj ładnie się leje ktoś - aż muli grę jak ta lala , wszystko normalnie mi chodzi tylko farsala muli :) IS i SIGMA szaleją z tymi atakami :D
  12. GreeN Theme

Odp: Sytuacja na świecie Farsala A jednak :) Niegrzeczni no ..
  13. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Fajnie, ciesze się że zrozumiałeś że nie masz racji. Myśle że zachowałem się fair, oddałem około 20 miast przy cudach i oddaliłem się na drugi koniec morza robiąc deffa bo nie mogłem grać z powodu problemów zdrowotnych nie bo tak wygodniej.. byłem wtedy 3 miesiące...
  14. GreeN Theme

Odp: Sytuacja na świecie Farsala Nie wiem o co Wam chodzi, przecież IS też używa gradu
  15. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Gorszych bredni nie widziałem, nigdy nie zgłaszałem pawelusa :) Zabrałem mu nie jedno miasto jak mam się szczegółów czepiać - a kontakt z pawelusem zawsze miałem dobry mimo iż to przeciwnik zawsze pisaliśmy na poziomie i utrzymywaliśmy kontakty długo po zamknięciu...
  16. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Taa, Ty mów swoje a raporty i potwierdzenie teamu grepolis to oczywiście też "zarabianie na chleb"? "TY byłeś główną przyczyną ,że posąg zeusa przejęliśmy zjednoczonym" - ciekawe jak? Byłem w innym sojuszu i oddałem wszystkie miasta jakie miałem na cudzie pare...
  17. GreeN Theme

Szukam fajnej gry OFFLINE

Odp: Szukam fajnej gry OFFLINE Gry jak tam z grami, boże kogo ja widzę na forum po tylu latach :o Witaj ponownie
  18. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Sytuacja z pegazami wynikła tylko i wyłącznie z powodu zawieszenia serwera (niektórzy raporty skończyli dostawać dopiero nad ranem), nie tylko mi się to przytrafiło kilka takich klinów powchodziło nawet po 2 godziny po - ja miałem blisko bo słałem z wyspy obok , na...
  19. GreeN Theme

Sytuacja na świecie Phi

Odp: Sytuacja na świecie Phi Ja tu na luzie piszę się wygłupiam a marekjozvik jak zwykle spinka przez neta gratuluje pomimo że świat został zamknięty ponad rok temu :) Turgan nasze cuda i Wasze również :) Już kilka razy gratulowałem Wam (czyt. AH) wygranej świata, ileż to można jeszcze? :)
  20. GreeN Theme

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Ja dopiero IX będę badał :/