Wyniki wyszukiwania

1. kuburek20

Dyskusja na temat nowego świata

A wy od czego jestescie? Chociaż, co ja wymagam, niektórzy mają problem z odróżnieniem starego systemu z nowym xD Przy Nysie była farsa z długością okupki, najpierw 8, potem 24 a skonczylo sie na 12 bo nie daliscie graczom mozliwości wyboru 8 godzin tak jak na początku zostało obwieszczone...
  2. kuburek20

Bzdura, liczenie to max 5-10 minut. Ale ja się zgadzam, powinien byc nowy stsem. Jednak ludzie którzy nie śledzą ankiet zobaczyli ogloszenie ze starym systemem, dzisiaj juz zobaczą nowy. Naprawde poziom tego forum to dno.
  3. kuburek20

Czlowiek zobaczyl, że stary system i sie ucieszyl ale zaraz sie okaże, że w Inno nie umią liczyć w zakresie 100. Sam liczylem glosowanie i wydawało mi sie, że już po ptokach i bedzie nowy.
  4. kuburek20

Wpisali stary system, zaraz się okaże, że nowy. Typowe Inno.
  5. kuburek20

Dyskusja na temat eventu Grepolympia

A ja głupi myślałem, że ten event to się pojawiać będzie w czasie olimpiady, od biedy nawet tej zimowej a tu taki numer :confused:
  6. kuburek20

Dyskusja na temat eventu Grepolympia

A ten event to z okazji?
  7. kuburek20

The Long Dark

Oj grywa sie, bardzo przyjemna gra survivalowa, jak na razie wczesny dostęp więc aktualizacje pojawiają sie i w najbliższym czasie będą sie pojawiac. Polecam wszystkim fanom gier survialowych.
  8. kuburek20

TOP 15 Idalium

2016-03-23 ________________________________PUNKTY EKO______________________________ ________________________________PUNKTY WALKI_____________________________ Aktualizacje co około 3 dni. Obserwujmy razem jak ranking będzie się zmieniał :cool: 2015-03-25...
  9. kuburek20

Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Jak na razie nic się nie dzieje. Koniec 7 dniowej ochronki i od razu pokój świąteczny.
  10. kuburek20

Szczęśliwa Siódemka - dzień 7

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 7 453 chyba po czasie :c
  11. kuburek20

Szczęśliwa Siódemka - dzień 6

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 6 4321 <-----
  12. kuburek20

Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium Legenda głosi że OZ wypowiedziało wojnę całemu serwerowi. Przyznaj się macie tak czerwono że powoli już tylko ten kolor widzicie :confused:
  13. kuburek20

Szczęśliwa Siódemka - dzień 4

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 4 789 .
  14. kuburek20

Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Dzięki kochani użyłem złota a tu takie cuda. Gdzie moje odłamki :c
  15. kuburek20

Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Wiadomo, że jak są mityki to każdy będzie je brał bo czemu ma być gorszy od tego drugiego? Skutek mityki nigdy nie znikną z naszych eventów :) Zresztą każdy woli wydać złoto na mityki bo jest to bardziej opłacalne.
  16. kuburek20

Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Idź się wyżyc na inne forum. W końcu Ty jesteś najlepszy gracz grepo a każdy kto cię podbije to ma boty, multi
  17. kuburek20

Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego Nie ma i dobrze, na nowym świecie znowu by latały wiochy 2k z paczką mantykor. Na screenie na wiki byli hoplici za 20 odłamków a teraz zostały zastąpione monetami mądrości.
  18. kuburek20

[Wyjaśnione] Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje? Don to jest nowy bonus i skraca on obecne i przyszłe budowy :) i tak skumuluje się
  19. kuburek20

[Wyjaśnione] Wydajni budowniczy czy to się kumuluje?

Odp: Wydajni budowniczy czy to się kumuluje? W moim przypadku skróciłem czas budowy o 50% po skończeniu odpaliłem ten sam bonus tylko 25% I budynki również się skróciły.
  20. kuburek20

Szczęśliwa Siódemka - dzień 3

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 3 765 .