Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Sestos

mniej "miesa armatniego" i wieksza weryfikacja graczy w sojuszu i bedzie git :D
  2. Sytuacja na świecie Sestos

oj, to ja zbyt dlugo nie gralam :D, nie wiem kto to :P
  3. Sytuacja na świecie Sestos

qrcze, mam spore braki w grze (kilka lat), kto to "Sihowiec"????
  4. Sytuacja na świecie Sestos

wielkanoc, wiec event murowany :P, zlocic potrafie, ale przeciez po to jest sojusz, zeby bronil :P
  5. Sytuacja na świecie Sestos

ja, jako bob zlocacy i poszukujacy od razu sojuszu, zeby mnie bronil :D
  6. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Zakros Party adrian, prosze, nie mieszaj mnie w jakiekolwiek rozgrywki miedzy toba , a innymi graczami (nawet jesli to jest moj syn), i wydaje mi sie, ze na tyle mnie znasz, ze wiesz, ze nie unikam konfrontacji i na pewno nie pisze niczego na czyims koncie..... nie gram na tym swiecie i...
  7. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie Rozumiem wasze rozgoryczenie, ale nie sprawdzaliscie komnaty chwaly na poprzednich swiatach??? widzialam kilka gdzie wygranymi byly wiecej niz 1 sojusz :), na sigma jest tylko 1, bo osobiscie tego dopilnowalam :P, wlasnie dlatego, ze sprawdzilam....., ten blad istnieje...
  8. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma kto ci takich bajek naopowiadal???? mozliwe, ze ktos od nas atakuje ale zapewniam cie, ze nie robimy zadnej akcji...., bo po co?????
  9. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma hmmm, tak sie zastanawiam caly wieczor, do ktorej grupy mnie zaliczacie???? zalezy mi na rankingu i komnacie chwaly (nie ukrywam tego)......, czy jestem niestabilna lub brak do mnie zaufania????? - to chyba moi wspolsojusznicy powinni ocenic.. :P
  10. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma lubie takie zmylki, calkiem przyzwoite pw daja :D
  11. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma wy za to powinniscie basiejke nosic na rekach :), gdyby nie ona biremy dalej stalyby w OdwagiHusario :), reszta atakow to jakas zenada :D, na palcach jednej reki mozna policzyc normalne ataki od waszych innych graczy :P
  12. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma to nie jad tylko raczej proba zwrocenia waszej uwagi na mnie :), wiem, ze mam czas i raczej staram sie ogarniac wszystko, czuje sie po prostu bezpieczniej, jesli ataki ida na mnie, niz tak jak wczoraj na Kubmara, sprobuj klinowac bez podstawowych danych..... :P
  13. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma tak :) miasto na kolosie nam husaria zabrala wczoraj :D atakuja wszystkim co maja, chyba sie ockneli, ze swiata koniec :D Kubmar wszedl z ciekawosci zobaczyc ile do konca zostalo, a ze nie ma czasu.... :D u mnie 7 buntow i ataki na 6 miast na cudach (tych od...
  14. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma faktycznie tak bylo :D
  15. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma nooo, ciekawe rzeczy dzieja sie na koniec, husaria atakuje naszego gracza, ktory jest na urlopie......, jakos zupelnie przypadkowo ma miasta na cudach....., sama sprawdzilam - da sie wyslac atak, chociaz gracz "swieci" na niebiesko od jakiegos czasu.....
  16. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma pewnie, ze nie zawsze :D, cud znow nasz :D, nie obrazajcie nas wiecej, prosze.....
  17. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma ja na imprezie, wiec z doskoku.... poza tym spartaker z doskoku.... czary rzuca....., jak to niefajnie byc z przegranymi.... :P
  18. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma nooo, gratki, jednak znalezliscie boczna furtke.... :mad:
  19. Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma nooo, jak tam husario??? juz wiem, ze fake umiecie puszczac :D 3 tyg wam zostaly, moze chociaz bunt uda wam sie wbic na naszym cudzie?????? jestescie przeciez top1, czekamy :p (macie prawie 2x tylu graczy co my)
  20. Sigma Party

Odp: Sigma Party Ja tylko nie rozumiem dlaczego zawsze chce sie umniejszyc zwyciestwo kogos innego, skoro tacy gracze jak my (nie umiejacy walczyc) wygrali ten swiat to co mozna powiedziec o reszcie, ktora przegrala ten wyscig??? A my faktycznie nie walczylismy, zaslonieci paktami ze...